۱۳ سال بعد از اکران «شگفت‌انگیزان» The Incredibles، به درخواست طرفداران، با همکاری کمپانی‌های پیکسار و دیزنی، «شگفت‌انگیزان ۲» ساخته‌شده و به‌تازگی تیزر آن منتشر شد.
با این‌که در این پیش‌نمایش، داستان فیلم مشخص نیست اما به نظر می‌رسد اتفاقات فیلم بلافاصله بعد از فیلم اول است. درصحنه‌ای، با موسیقی عالی ساخته مایکل جاکینو Michael Giacchino، جک- جک را می‌بینیم، او که برخلاف تصور خانواده‌اش که فکر می‌کردند او عادی است و قدرتی ندارد، در آخر فیلم اول مشخص شد قدرت‌های زیادی دارد و در این‌ صحنه با دید لیزری خود صندلی پدرش را تکه‌تکه می‌کند.
باب با خوشحالی به جک- جک می‌گوید: «تو هم قدرت‌هایی داری!»
در «شگفت‌انگیزان» کریگ تی نلسن Craig T. Nelson صدای باب، آقای شگفت‌انگیز و هالی هانتر Holly Hunter صدای خانم شگفت‌انگیز و ساموئل ال. جکسون Samuel L. Jackson شخصیت دوست صمیمی آن‌ها، Lucius یا Frozone را صداگذاری کردند. Sarah Vowell شخصیت دختر حانواده، ویولت ٰ Violet که توانایی ایجاد حباب‌های دفاعی و نامرئی کردن خود را داشت، اسپنسر فاکس Spencer Fox شخصیت دش Dash که سرعت بسیار زیادی داشت را صداگذاری کردند. Brad Bird صدای شخصیت مورد علاقه طرفداران، Edna Mode، طراح لباس قهرمان‌ها را صداگذاری کرده‌بود.
کمپانی دیزنی و پیکسار در ماه مارس ۲۰۱۴ شروع ساخت «شگفت‌انگیزان ۲» را اعلام کردند و قرار بود این فیلم در سال ۲۰۱۹ اکران شود، اما بعد به‌خاطر همزمان بودن آن با تاریخ اکران «داستان اسباب‌بازی ۴» Toy Story 4، تاریخ آن را تغییر دادند.
«شگفت‌انگیزان ۲» در ۱۵ ژوئن سال ۲۰۱۸ در سینماها نمایش داده‌خواهدشد.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید