زمانی که جی. کی. رولینگ اعلام کرد که ورژن آمریکایی هاگوارتز وجود دارد، طرفداران آمریکایی هری پاتر بسیار هیجان زده شدند. آنها از خودشان می پرسیدند که حالا ما مدرسه جادوگری مخصوص خودمان را داریم؟ بله و حالا ما اطلاعات زیادی درباره تاریخچه مدرسه، گروه ها و بنیان گذارانشان می دانیم.

ویدیو جدیدی درباره فیلم  «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه» آنها منتشر شده است که ما را به بالای مونت گری لاک می برد که مدرسه سحر و جادوگری ایلورمورنی در آنجا واقع شده است. در حین این انیمیشن اشاره ای به افسانه سه برادر که در داستان «یادگاران مرگ قسمت اول» به آن اشاره شده است را میبینیم که قسمت اول یک تاریخچه مختصر از مدرسه آمریکایی بیان می شود که داستان با دختر ایرلندی به نام ایزولت سیر و یک چوب جادویی خاص شروع می شود.

fantastic-beasts-movie-ilvermony-wizarding-school

همزمان نویسنده مطلب جدیدی روی وبسیات پاتر مور درباره مدرسه جادوگری آمریکا و 4 گروه منتشر کرد. با گریفیندور، اسلیتیرین، هافل پاف و ریون کلا خداحافظی کنید.  در ایلورمورنی ما هورند سرپنت، پوکواجی، تاندربرد و وامپوس را خواهیم داشت. اما انتظار نداشته باشید که کلاه کلاس بندی را روی سرتان بگذارید در ایلورمورنی دانش آموزان کنار یک دیوار جادویی می ایستند جایی که یک کنده کاری محسور کننده گروه آنها را انتخاب می کند.

اینها موجودات جادویی مخصوص به هر گروه هستند

هورند سرپنت: یک مار بزرگ رودخانه ای شاخدار با جواهری که روی پیشانی اش کار گذاشته شده

پوکواجی: یک موجود کوتاه قد، با صورت خاکستری و گوش های بزرگ

تاندربرد: موجودی که می تواند با پرواز کردن طوفان بوجود بیاورد

وامپوس: یک موجود جادویی و سریع که شبیه به پلنگ است و کشتن آن تقریبا غیر ممکن است.

نوشته جدید به درون داستان بنیان گذاران مدرسه فرو می رود. ایزولت یک دختر اصیل زاده است که در قرن هفدهم در ایرلند متولد شده است. زمانی که والدینش مورد حمله قرار می گیرند و کشته می شوند( چقدر این داستان آشنا به نظر می رسد) خاله اش، گورملیت گانت که مشخص می شود قاتل است، او را نجات می دهد. در نهایت ایزولت به آمریکا فرار می کند و با یک ماگل ازدواج می کند و برای اینکه به فرزندانش در خانه آموزش دهد مدرسه ایلورمورنی را تاسیس می کند.

هنوز مشخص نیست چه مقدار از این جزییات در اولین قسمت از فیلم «جانوران شگفت انگیز» که در هجدهم نوامبر اکران می شود نشان داده خواهد شد اما حداقل دو فرصت وجود دارد که این نوشته های رولینگ بر روی پرده سینما بیاید. تا آن زمان ما صبورانه منتظر نامه پذیرشمان از مدرسه ایلورمورنی خواهیم ماند.

شما می توانید ویدیو مربوط به مدرسه ایلورمونی را در اینجا تماشا کنید:

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید