شبکه‌ی اچ‌بی‌او روز جمعه، در پاسخ به ایندی‌وایر که در همان روز و کمی قبل‌تر از آن گفته بود کنترل خلاقیت این سریال از دست آرنولد گرفته شده است و به تهیه‌کننده‌ی اجرایی و کارگردان فصل اول آن، ژان-مارک والی داده شده است، اعلام کرد که به کارگردان «دروغ‌های کوچک بزرگ» Big Little Lies، آندریا آرنولد “افتخار می‌کند”.
اچ‌بی‌او در بیانیه‌ای اعلام کرد:

“بدون حضور آندریا آرنولد فصل دوم «دروغ‌های کوچک بزرگ» ساخته نمی‌شد. ما در اچ‌بی‌او و تهیه‌کنندگان بسیار به کارهای او افتخار می‌کنیم. مانند هر پروژه‌ی تلویزیونی دیگری تهیه‌کنندگان اجرایی در سریال همکاری می‌کنند و فکر می‌کنیم محصول نهایی آن خود گویای همه‌چیز است.”

به گزارش ایندی‌وایر، آرنولد این تصور را داشته که آزادی کامل در خلاقیت برای فصل دوم خواهد داشت، و به او گفته نشده بود که اثر او ممکن است تحت تاثیر سبک والی قرار بگیرد.

آندریا آرنولد کارگردان

نام آرنولد با شروع این داستان در روز جمعه تبدیل به ترند توییتر در کالیفرنیا شد، و کاربران با هشتگ #ReleaseTheArnoldCut اعتراض خود را ابراز می‌کردند. کارگردان اوا دوورنی در پاسخی به این مساله توییت کرد:

“آرنولد عزیز. به خاطر تمام کارهای زیبایت از تو ممنونم. بی‌صبرانه منتظر تجربه‌های بیشتر هستم. ما خوش‌شانس هستیم که تو را داریم. طرف‌دارت، اوا.”

کارولین فرمک، منتقد ورایتی تی‌وی نوشت:

“یکی از جزئیات بسیار غلط‌انداز گزارش ایندی‌وایر این است که ادعا می‌کند تکنیک‌های ظریف آرنولد در این فصل پس از ادیت‌ها از بین رفته است.”

این مطلب برگرفته از نوشته‌ی الین لو در وب‌سایت ورایتی است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید