از آخرین باری که مل گیبسون در مقام یک کارگردان به پشت دوربین رفت، ده سال می‌گذرد؛ «آپوکالیپتو» آخرین فیلم او نتوانست نظر بسیاری از منتقدین را جلب کند و کماکان با فیلم Braveheart (شجاع دل) و The Passion of the Christ (مصائب مسیح) در ذهن طرفدارانش جا خشک کرده است؛ اما خبرها از هفتاد و سومین جشنواره ونیز حاکی از یک بازگشت شکوهمندانه است، او در این دوره از جشنواره ونیز با یک فیلم جنگی به نام Hacksaw Ridge که بر اساس یک داستان واقعی روایت می شود، حضور دارد.

VENICE, ITALY - SEPTEMBER 04:  (L-R) Producer Bill Mechanic (2nd L), actor Hugo Weaving, director Mel Gibson, actor Vince Vaughn, actress Teresa Palmer, actor Andrew Garfield, actor Luke Bracey and guest attend a photocall for 'Hacksaw Ridge' during the 73rd Venice Film Festival at Palazzo del Casino on September 4, 2016 in Venice, Italy.  (Photo by Venturelli/WireImage)

فیلم آخر میل گیبسون، صحنه های نبردش تحسین بسیاری از منتقدان را برا انگیخته و به همین جهت از او به عنوان یکی از بخت‌های دریافت جایزه بهترین کارگردانی یاد می‌کنند. این فیلم در ری وی یو های اولیه به شدت با فیلم «نجات سرباز رایان» در زمان خودش مقایسه شده است. آخرین تجربه کارگردانی گیبسون، فیلمی است که برایش در اولین روز نمایش ده دقیقه بصورت ایستاده دست زده شد. از شما دعوت می کنم به تماشای آنونس این فیلم بنشینید، به نظر می رسد باید منتظر فیلم هیجان انگیزی از این کارگردان باشیم:

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید