[animate animation=”flash” duration=”3″ delay=”1″ iteration=”1″]
نزدیک به دو هفته پیش بود که فهرست نهایی نامزدهای گلدن گلوب ۲۰۱۷ در بخش‌های مختلف منتشر گردید؛ و  قرار است بیش از ۶۰ هنرمند در بیش از ۱۰ رشته برای دریافت گوی طلایی یکی از مهم‌ترین مراسم سالانه اهدای جوایز در روز دوشنبه ۲۰ دی ماه با هم رقابت کنند. در کنار خنده‌های باسمه‌ای و یخ‌زده کسانی که قرعه دریافت جایزه به نامشان نمی‌افتد؛ خنده‌های غیرقابل‌کنترل برندگان تا مدت‌ها در حافظه تصویری سینما دوستان باقی می‌ماند. این درست است که هنرپیشه‌ها سخت‌ترین اکت‌هاشون رو هنگام دریافت مراسم‌هایی این‌گونه باید بازی کنند؛ تا زیر چهره‌های سلبرتی گونه‌شان حس غمگین شکست و یا کیف بی‌حد حصر پیروزی را مخفی نگاه دارند. در چهار پست که به‌صورت سریالی منتشر می‌شود به واکنش نسبتاً؛ تأکید می‌کنم نسبتاً صادقانه برخی از نامزدها، نسبت به قرار گیرشان در فهرست نهایی نامزدهای گلدن گلوب ۲۰۱۷ می‌پردازیم.
[/animate]
سیمون هلبرگ (Simon Helberg)
نامزد بهترین نقش مکمل مرد برای بازی در فیلم فلورنس فاستر جنکینز «Florence Foster Jenkinss»
“وای واقعاً مایه آبرو ریزیه” هلبرت این را برای این می‌گوید که زمان دریافت خبر وضع مناسبی نداشته است. “دستشویی بودم! می‌دونستم که قراره نامزدها را صبح معرفی کنند ولی نمی‌دونستم دقیقاً چه ساعتی، خیلی استرس داشتم برای همین رفتم دستشویی و بعد همین‌جور برام پیغام تبریک می‌آمد. خیلی تحت تأثیر قرارگرفته بودم.”
مریل استریپ (Meryl Streep) و هیو گرانت (Hugh Grant) هم برای بازی در این فیلم نامزد جایزه شده‌اند.
معروفیت هلبرگ بیشتر برای سریال چندساله‌ی تئوری بیگ بنگ «The Big Bang Theory» است که از شبکه‌ی سی بی اس (CBS) پخش می‌شود. او می‌گوید که خیلی خوش‌شانس بوده که توانسته یک نقش را برای ۱۰ سال بازی کند ولی خارج شدن از آن نقش و بازی نقشی دیگر نیز برایش جذاب بوده است. اینکه مردم به او گفته‌اند که او را در این نقش نشناخته‌اند ـ”یادم نبود که تو همون آقای توی تلویزیونی”ـ نیز حس خوبی برایش داشته است.
رایان رینولدز (Ryan Reynolds)
نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین هنرپیشه برای بازی در فیلم ددپول «Deadpooll»
رایان رینولدز هم‌زمانی که در حال انجام عملی جالب بود خبر را شنید. “داشتم پوشک بچه رو عوض می‌کردم. حدسش رو می‌زدم، فکر می‌کردم که هر وقت این خبر به هم برسه در حال انجام یک کار کثیفم.” رینولدز در دسته‌بندی فیلم‌های دراما یا موزیکال به‌عنوان بهترین هنرپیشه مرد، برای بازی در فیلم به‌عنوان ضد ابرقهرمان نامزد دریافت جایزه شده است. این فیلم خود نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین فیلم در گلدن گلوب امسال است. رینولدز می‌گوید: “باعث می‌شه فکر کنیم که دیوانه نبودیم، من این جایزه زو با ریت رییس (Rhett Reese)، پال ورنیک (Paul Wernick) و تیم میلر (Tim Miller) تقسیم می‌کنم. همه‌ی ما اعتقادِ فوق‌العاده زیادی به این کاراکتر و جهانش داشتیم و این عالیه که مشخص‌شده ما دیوانه نبودیم. درها پشت سر هم رومون بسته می‌شدند و این خوبه که پایانی شبیه قصه‌های سیندرلا پیدا کردیم. ”
کنت لونرگان (Kenneth Lonergan)
نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین کارگردان و فیلم‌نامه‌نویسی برای فیلم منچستر کنار دریا «Manchester by the Seaa»
او گفته: “از انجمن مطبوعات خارجی هالیوود متشکرم. من واقعاً به کیسی، میشل، لوکاس، کیل و همه‌ی عوامل و بازیگرانم افتخار می‌کنم و خود را مدیون مهارت و استعداد آن‌ها می‌دانم. همه‌ی هنرمندان به قهرمان احتیاج دارند و من خوشحالم که چندین قهرمان داشتم، کسانی که به من قدرت خلاقه‌ای آزاد دادند. مت دیمون (Matt Damon) و کیمبرلی استوارت (Kimberly Steward) که در این جوایز با ما همراه‌اند هم از تشکر ابدی من برخوردارند.”
جاستین تیمبرلیک (Justin Timberlake)
نامزد دریافت بهترین آهنگ ساخته‌شده برای موسیقی نمی‌توانم جلوی احساسم را بگیرم (Can’t Stop The Feeling) در فیلم ترولز «Trolls»
“از خواب پا شدم و دیدم نامزد دریافت جایزه‌ی گلدن گلوب شدم. بعدش قبل از صبحانه با بچه‌ام قایم‌موشک بازی کردم. دو تا برد در یک روز! انجمن مطبوعات خارجی هالیوود ازت متشکرم”

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید