لازم است به افرادی که در حال تماشای فصل‌های قبلی «بازی تاج‌وتخت» Game Of Thrones هستند هشدار دهیم که احتمالاً قسمت‌هایی از داستان این سریال لو خواهد رفت.
خبر خوب این است که انیمیشن جدیدی در راه است. این فیلم داستان ویسیریون Viserion را روایت می‌کند. ویسیریون اژدهای دنریس تارگرین Daenerys Targaryen بود که به هیولایی با آتشی آبی‌رنگ تبدیل شد و به خدمت پادشاه شب درآمد. البته گفته می‌شود که ویسیریون اژدهای یخی نیست. این فیلم جدید، «اژدهای یخی»The Ice Dragon ، از دید جدیدی به داستان جورج آر آر مارتین George RR Martin خواهد پرداخت.
گروه انیمیشن وارنر Warner Animation Group حقوق کتاب ۱۹۸۰ مارتین ،اژدهای یخی، را خریده است. مارتین این کتاب را پیش از کار بر روی بازی تاج‌وتخت نوشته بود. داستان این کتاب در همان اقلیم بازی تاج‌وتخت روایت نمی‌شود (باوجوداین که این حرف گفته‌ی خود مارتین است اما ناشران علاقه دارند بین داستان این کتاب و بازی تاج‌وتخت ارتباطی پیدا کنند)
این کتاب داستان دختر جوانی به نام آدارا Adara را روایت می‌کند که مخفیانه با یک اژدهای یخی کمیاب دوست شده است. وقتی دسته‌ای از مردگان به شهر دخترک حمله می‌کنند، این اژدهای یخی به کمک آدارا رفته و جلوی آن‌ها را می‌گیرد.
این فیلم در مراحل اولیه‌ی ساخت است و هنوز تهیه‌کننده و کارگردانی برای آن انتخاب نشده است. وارنر امیدوار این فیلم طرفدارانی همانند مجموعه فیلم‌های «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم؟» How To Train Your Dragon را به خود جلب کند، به‌خصوص که این فیلم اسم مارتین را هم به یدک می‌کشد.
این نوشته برگرفته از مطلبی از جیمز وایت James White در سایت www.empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید