از پایان سریال «بازی تاج و تخت» شبکه‌ی اچ‌بی‌او HBO فقط چهار قسمت باقی مانده است و نویسنده‌ی کتاب‌های آن، جورج آر. آر. مارتین George R.R. Martin، از این موضوع آن‌چنان خوشحال نیست. او در مصاحبه‌ی جدیدی گفته است که از تمام شدن سریال خیلی راضی نیست و ترجیح می‌داده سریال بیش از هشت فصل ادامه پیدا کند.
مارتین از احساسش در مورد پایان سریال گفته است:

” واقعا پیچیده است و من کمی ناراحت هستم. دوست داشتم سریال چند فصل دیگر هم ادامه داشت اما کاملا درک می‌کنم بنیوف Benioff و وایس Weiss می‌خواهند بر روی کارهای دیگر تمرکز کنند. همچنین مطمئنم قرارداد بعضی از بازیگران هفت یا هشت ساله بوده و قطعا آن‌ها هم دوست دارند نقش‌های دیگری را تجربه کنند. تمام این‌ها منطقی به نظر می‌رسد. من عصبانی نیستم، فقط کمی حسرت می‌خورم.”

یکی از دلایل ناراحتی او می‌تواند نزدیکی بازیگران و عوامل این سریال باشد. او گفته است:
“خداحافظی سخت‌ترین بخش ماجرا است و هر چه قدر هم که سریال مدت زمان بیشتری پخش شده باشد، این کار سخت‌تر می‌شود. درحقیقت شما واقعا به یک خانواده تبدیل شده‌اید. بخش اعظمی از سال را با آن‌ها هستید و نه تنها با آن‌ها کار می‌کنید بلکه گاها حتی با آن‌‌ها در یک هتل زندگی می‌کنید. آن‌‌ها را مثلا پنج روز در هفته و یا حتی تا هفت روز هفته می‌بینید. سپس ناگهان همه چیز تمام می‌شود و هر کدام از شما به یک گوشه‌ی دنیا می‌روید.
در حالی که پخش این سریال تا ماه دیگر تمام می‌‌شود، داستان آن در اسپین‌آفی spinoff به تهیه‌کنندگی مارتین ادامه پیدا خواهد کرد. داستان سریال پیش از اتفاقات «بازی تاج و تخت» روایت خواهد شد و نائومی واتس Naomi Watts، میراندا ریچاردسون Miranda Richardson، جیمی کمپبل باور Jamie Campbell Bower و دنیس گاف Denise Gough و نائومی آکی Naomi Ackie در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی زک شارف Zack Sharf در سایت www.indiewire.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید