پس از پخش قسمت هشتم این فصل از بازی تاج و تخت با عنوان هیچکس شبکه HBO بدون اتلاف وقت تریلر قسمت نهم یعنی نبرد حرامزاده ها را منتشر کرد. این پیش نمایش نشان میدهد بلاخره آن چیزی که بسیاری از طرفداران منتظرش بودند در حال رخ دادن است. جنگ شمال آغاز می شود و ارتش “استارک” و “بولتون” مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

1

در تریلر های اولیه سریال که پیش از آغاز این فصل منتشر شده بودند تصویری کوتاه از جنگ نشان داده شده بود و بینندگان مشتاقانه منتظر بودند و هنگامی که در قسمت چهارم “سانسا” و “جان” به یکدیگر پیوستند هیجان به اوج رسید. حالا با انتشار این ویدیو جدید همه چیز از یک اکشن وسوسه انگیز خبر می دهد و به نظر نمی رسد شانس خیلی همراه با “استارک”ها باشد، حداقل از تصاویری که تا حالا منتشر شده اینگونه برداشت می شود.

نبرد حرامزاده ها جاه طلبانه ترین صحنه نبرد سریال پرطرفدار شبکه تا به امروز خواهد بود. پیش از آنکه این فصل از سریال بر روی آنتن برود سناریست بازی تاج و تخت “برایان کاگمن” درباره این جنگ اینگونه توضیح داده بود که این صحنه ها بزرگترین صحنه ای اکشن خواهند بود.

او گفته بود:

ما همیشه می خواستیم به جایی برسیم با داستان خوب، بودجه زیاد، زمان کافی و منابع خوب تا بتوانیم یک جنگ مناسب را نشان دهیم جنگی که یک ارتش در یک سمت و سپاهی دیگر در سوی دیگر قرار دارند.

با توجه به صحنه های گذرا از اکشن، تصاویر گسترده از ارتش ها، شهرهای عظیم و اژدهاهایی که سریل بازی تاج و تخت به خاطر آنها شناخته می شود، می توانیم امیدوار باشیم که نبرد حرامزاده ها کاملا ارزش دیدن داشته باشد.

تریلر جدید کاملا هوشمندانه است و از هرگونه اسپویلر دوری می کند، اما میتواند تا حدودی عطش ما را برطرف کند، نمایش قدرت غول همراه بخشی از درام، از جمله سکانس هایی که دلاوری “جان” در صحنه هایی با حضور “سانسا” و”ملیساندرا” را نشان می دهد.

شما می توانید تریلر قسمت نهم را از اینجا تماشا کنید:

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید