خطر لو رفتن فصل ششم، قسمت نهم

فصل ششم سریال بازی تاج و تخت تا به اینجا کند و خسته پیش رفت اما قسمت نهم این فصل به نام نبرد حرامزاده‌‌ها نشان داد که هنوز زندگی در رگهای این سریال جریان دارد.

برای بسیاری از بیننده‌ها فصل ششم فصلی خسته‌کننده و پر از  اتفاقات تکراری بود. دنریس دوباره گرفتار شد ولی باز هم توانست فرار کند. آریا بعد از آن همه تمرینات تکراری و تمام نشدنی تصمیم گرفت که ناگهان همه‌چیز را رها کند. اما نبرد حرامزاده‌ها که به عنوان قسمت نهم این سری به نمایش در آمد- معمولا به طور سنتی اتفاقات این سریال در قسمت نهم  به اوج خود می‌رسند-به سرعت توانست به عنوان یکی از بهترین قسمتهای این ۶ فصل جای خود را تثبیت کند.

در این قسمت دو جنگ بسیار مهم می‌بینیم.

اول دنریس با اربابان برده‌دار مرین روبرو می‌شود و بعد جان اسنو سانسا استارک برای باز پس گرفتن وینترفل می‌جنگند.

اما طرفداران این سریال درباره کدام لحظات بیشتر از همه صحبت کردند؟

تحلیل شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که در طول یک ساعت پخش این قسمت در مجموع  ۱۱۴ هزار نوشته درباره بازی تاج و تخت در شبکه توییتر منتشر شده ایت و اینها پنج لحظه‌ای هستند که بیشتر از بقیه مورد توجه طرفداران بوده‌اند

Game of Thrones005

۵- رکون استارک

رمزی بولتون با زندگی جوانترین فرزند استارک‌ها بازی‌ای را شروع می‌کند تا پیش درآمد تلخی برای جنگ پیش رو با جان اسنو رقم بخورد.

۴- قسمت نهم این فصل با دنریس شروع می شود. طرفداران مثل همیشه از این موضوع خوشحال هستند

۳- جان اسنو در حال خرد کردن جمجمه رمزی بولتون است اما با دیدن خواهرش سانسا ناگهان متوقف می شود

۲- دنریس سوار بر اژدهایش  ارتش عظیم اربابان برده‌دار را نابود می‌کند

۱- رمزی بولتون سرانجام با مرگ روبرو می‌شود. مهمترین شخصیت منفی این فصل سریال توسط سگهای گرسنه خودش بلعیده می‌شود. و البته فراموش نکنیم که سانسا استارک شخصیتی است  که در این صحنه بیشتر از رمزی مورد توجه طرفداران سریال قرار دارد

 

 

منبع: هالیوود ریپورتر و بیزنس اینسایدر

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید