دنیای «بازی تاج و تخت» در شبکه اچ‌بی‌او باقی خواهد ماند.
شبکه اچ‌بی‌او در نظر دارد مجموعه داستانی جدیدی براساس کتاب «آتش و خون» که وقایع قبل از «بازی تاج و تخت» را روایت می‌کند، بسازد. ماجراهای این مجموعه جدید که عنوان آن «خاندان اژدها» House of the Dragon خواهد بود، ۳۰۰ سال قبل از وقایع «بازی تاج و تخت» اتفاق می‌افتد و خاندان تارگرین موضوع اصلی آن است. میگل سپاچنیک، کارگردان قسمت‌هایی از «بازی تاج و تخت»، کارگردانی قسمت‌ اول و چند قسمت دیگر از این مجموعه جدید را به عهده خواهد داشت.
شبکه اچ‌بی‌او در نظر دارد ده قسمت از این مجموعه را بسازد. جورج آر. آر. مارتین به همراه رایان کوندال تهیه‌کنندگی «خاندان اژدها» را به عهده خواهند داشت. سپاچنیک و کوندال به همراه مارتین و وینس گراردیس، تهیه‌کنندگان اختصاصی این مجموعه خواهند بود. 
«خاندان اژدها» اولین همکاری سپاچنیک با شبکه اچ‌بی‌او و اچ‌بی‌او مکس به عنوان کارگردان و تهیه‌کننده، است. او کارگردانی شش قسمت از «بازی تاج و تخت» از جمله قسمت‌های Battle of the Basterds و Winds of Winter را به عهده داشت.
کوندال سازنده سه فصل از مجموعه تلویزیونی «کلنی» و هم‌چنین نویسنده فیلم‌نامه فیلم «هرکول» ساخته کمپانی ام‌جی‌ام، بود. او در حال حاضر در حال نوشتن فیلم‌نامه‌ای اقتباسی از رمان «آنالوگ» برای کمپانی لاین‌گیت است.
مدیر بخش برنامه‌ریزی شبکه اچ‌بی‌او، کیسی بلویز گفت:

“دنیای «بازی تاج و تخت» پر از داستان‌های غنی و متنوع است. ما به دنبال روایت ماجراهای خاندان تارگرین و سرزمین وستروس قبل از دوران «بازی تاج و تخت» هستیم.”

خبر ساخت این مجموعه در جلسه‌ای توسط نمایندگان اچ‌بی‌او مکس اعلام شد، در این جلسه جزییاتی در مورد ساخت این مجموعه و قیمت پیشنهادی آن نیز مطرح شد.
این خبر دقیقا پس از خبر رد شدن احتمال ساخت مجموعه‌ دیگری در دنیای «بازی تاج و تخت» با بازی نائومی واتس، اعلام شد. در حال حاضر با هیچ پیشنهاد دیگری در ارتباط با ساخت مجموعه‌ای در این دنیای تخیلی پرطرفدار، موافقت نشده است.
این مطلب از نوشته جو اوترسون در سایت ورایتی گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید