چطور دنباله‌ی یکی از موفق‌ترین انیمیشن‌های تاریخ را بسازیم؟ این چالشی بود که دیزنی بر سر فیلم «منجمد» با آن مواجه بود. این فیلم آهنگ “رهایش کن” را در مغزهای همه ما هک کرد و پدر و مادرهای زیادی را به دردسر انداخت.
حالا شخصیت‌های این کارتون انیمیشنی برگشته‌اند و همگی در جست و جوی چیزی هستند. آنونس قسمت دوم این انیمیشن جذاب را ببینید.
چرا السا (ایدینا منزل) قدرت‌های جادویی دارد؟ جواب این سوال او را درگیر کرده و قلمرو او را به خطر انداخته است. او به همراه آنا (کریستن بل)، کریستوف (جاناتان گراف)، اولاف (جاش گد) و اس‌ون به ماجراجویی خطرناک اما مهم می‌روند.
در این راه با شخصیت‌های جدیدی آشنا می‌شویم و السا و بقیه‌ی شخصیت‌ها با بزرگ‌ترین چالش زندگی‌شان مواجه می‌شوند. آن‌ها پیش از این نگران بودند که قدرت‌های السا برای این دنیا زیادی است. اما حالا امیدوارند که قدرت‌‌های او کافی باشند.
جنیفر لی و کریس باک نیز کارگردانی این اثر را بر عهده داشته و آهنگ‌سازان برنده‌ی جایزه‌ی اسکار، کریستن اندرسون لوپز و روبرت لوپز نیز در حال ساخت آهنگ‌های این فیلم هستند. «منجمد ۲» بیست و دوم نوامبر در بریتانیا بر روی پرده می‌رود.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی جیمز وایت در سایت www.empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید