این سریال که ستاره‌ی آن رامی مالک است از سال ۲۰۱۵ به نمایش درآمده است، و در اواخر سال ۲۰۱۷ اعلام شد که فصل چهارم آن در دست ساخت است.
بالاخره ساخت این فصل به صورت رسمی اعلام شده و همچنین تایید شده است که این آخرین فصل این سریال است، که در پاییز امسال اکران خواهد شد.
تریلر این فصل که با این عنوان به نمایش درآمد: “آیا تو هم آن‌را می‌بینی؟”، یک مقدمه‌ی سنگین برای آخرین پرده‌ی این سریال است که در آن رامی مالک را می‌بینیم که در خیابان‌ها می‌دود.
«آقای ربات» در دسامبر سال گذشته به صورت رسمی برای ساخت فصل چهارم، با توضیح “ما جنگ‌های بسیار بیشتری برای جنگیدن داریم” دوباره به راه افتاد.

آقای ربات

اما کریستن اسلیتر، ستاره‌ی آن، به زودی آشکار کرد که معتقد است این آخرین فصل این سریال خواهد بود.
او به کلایدر گفت: “من معتقدم که این آخرین فصل خواهد بود. سم (سازنده‌ی آن) همیشه می‌گفت که پایان آن جایی در همین حوالی خواهد بود، و او نمی‌خواست از آن‌چه که می‌توانست با خلاقیت به داستان اضافه کند، فراتر برود. بنابراین فکر می‌کنم فصل چهارم فصل آخر خواهد بود. فکر می‌کنم آن‌ها همین حالا که ما در حال صحبت هستیم، در حال ساختار دادن به آن هستند، اما هیچ ایده‌ای ندارم که چه خواهد بود، و یا من در صحنه‌های آن خواهم بود یا نه، هیچ ایده‌ای ندارم، باید دید چه پیش می‌آید.”
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی ویل ریچاردز در وب‌سایت ان‌ام‌ای بود.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید