تا به این لحظه تیزر و تریلر کامل از فیلم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» را دیده ایم و اکنون نوبت به ویدیو جدیدی ازپشت صحنه فیلم همراه با صحبت های جی کی رولینگ راجع به داستان فیلم و چگونه نوشته شدن آن رسیده است. با ما به دنیای جادوگری رولینگ وارد شوید و اطلاعات جدیدی راجع به نیوت اسکمندر نویسنده کتاب خیالی «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» که در هاگوارتز تدریس می شد، بدست آورید.

کارگردانی فیلم بر عهده دیوید یتس است و نقش اصلی داستان نیوت را برنده جایزه اسکار، ادی ردمین بازی می کند، از دیگر بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند می توان به کاترین واترسن، کالین فارل، سامانتا مورتون، کارمن اجوجو، دن فوگلر، ران  پرلمن و جان ویت اشاره کرد.

این تغییر مکان از دیوار های امن هاگوارتز به خیابان های نیویورک مطمئنا باعث خواهد شد این سفر بیشتر غیر قابل پیش بینی باشد. جامعه دهه 20 آمریکا مانند یک زمین پر از مین است که در ابتدا نیوت درک بسیار کمی از آن دارد و قوانین آن عملا برای گیج کردن او ساخته شده اند. قوانین وضع شده در مورد روابط بین مردم دنیای جادویی و ماگل ها به فضایی مبهم از بیگانه ستیزی و تعصب اضافه شده است.

انتظار می رود که این بار نیز جی کی رولینگ با این فیلم مخاطبان را تحت تاثیر جادوی خود قرار بدهد.

ویدیو پشت صحنه و تریلر دوم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» را می توانید در زیر تماشا کنید:

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید