این بازیگر گفت که به لطف شری بلافونت Shari Belafonte متوجه اشتباهش شده است.
الیزابت بنکس Elizabeth Banks بابت اظهارات قبلی‌اش درباره استیون اسپیلبرگ Steven Spielberg در توییتر عذرخواهی کرد. او نوشت:‌ می‌خواهم از ابتدا روشن کنم که مسئولیت هر آنچه گفته‌ام را به‌طور کامل می‌پذیرم و بسیار متأسفم. بنکس، اسپیلبرگ را به خاطر نداشتن قهرمانان زن و نقش اصلی در فیلم‌هایش موردانتقاد قرار داده بود که شری بلافونت او را متوجه اشتباهش کرد.
شرح کامل گفته‌های بنکس ازاین‌قرار است:

من گند زدم. وقتی در Women in Film Awards به استیون اسپیلبرگ اشاره کردم، نظراتم را درباره فیلم‌های او در قالبی اشتباه بیان کردم. می‌خواهم از ابتدا روشن کنم که مسئولیت هر آنچه گفته‌ام را به‌طور کامل می‌پذیرم و متأسفم. هنگامی‌که من اظهارنظر می‌کردم، جدیدترین فیلم او در ذهنم بود، من قصد چشم‌پوشی از فیلم شاخص او «رنگ ارغوانی» The Color Purple را نداشتم. من همه‌چیز را با نادیده گرفتن شری بلافونت که سعی داشت مرا متوجه اشتباهم کند خراب‌تر کردم. من در پشت‌صحنه با شری صحبت کردم و او با خوش‌رویی مرا بخشید. بدین‌وسیله از کسی که امتیاز و افتخار کارگردانی و تولید فیلم‌های بی‌شماری را دارد می‌خواهم اشتباهات ما چه در مورد اختلاف‌سلیقه چه اظهارات نادرست را بپذیرد. من بسیار متأسفم.

بنکس در Women in Film Crystal + Lucy Awards نظرش را درباره فیلم‌های اسپیلبرگ این‌چنین بیان کرده بود: «او هیچ‌وقت فیلمی با بازی یک زن در نقش اول نساخته است. متأسفم استیون. من قصد ندارم کارهای تو را زیر سؤال ببرم؛ اما این موضوع حقیقت دارد». ووپی گلدبرگ Whoopi Goldberg، اپرا وینفری Oprah Winfrey و مارگارت اوری Margaret Avery در «رنگ ارغوانی» بازی کرده‌اند و این فیلم ده نامزدی اسکار که شامل نامزدی برای این سه بازیگر نیز بود را در سال ۱۹۸۶ از آن خود کرد. نقش اول بیشتر فیلم‌های اسپیلبرگ مردان هستند.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید