به نظر می رسد بعد از مدت ها کمپانی وارنر برادرز بلاخره تصمیم به ساخت فیلم «سیاه چاله ها و اژدهایان» گرفته است.

«سیاه چاله ها و اژدهایان» از سال 1970 یکی از پدیده های دنیای بازی بوده است، که به بازیکن ها اجازه می داد کاراکتر های خودشان را بوجود بیاورند و در سرزمین فانتزی همراه با دوستانشان به ماجراجویی بپردازند. در سال 2000 فیلمی بر اساس این بازی ساخته شد، اما آن فیلم بسیار ضعیف حاضر شد و حتی دو دنباله ی فیلم بدتر از نسخه اصلی بودند.

و اما حالا انتخاب بازیگر برای این فیلم جدید نشان می دهد که این پروژه رو به جلو حرکت می کند. انسل الگورت که برای بازی در سری فیلم های «ناهمتا» و همچنین فیلم «بخت پریشان» شناخته می شود، در حال مذاکره برای بازی در فیلم «سیاه چاله ها و اژدهایان» است.

NEW YORK, NY - JUNE 06: Ansel Elgort attends the 2016 CFDA Fashion Awards at the Hammerstein Ballroom on June 6, 2016 in New York City. (Photo by Taylor Hill/FilmMagic)

ددلاین گزارش کرده است که الگورت در حال مذاکرات اولیه برای گرفتن نقش اول این فیلم که کارگردانی آن بر عهده راب لترمن خواهد بود، است. داستان حول محور یک جنگجو و گروهی از موجودات مرموزش می چرخد که برای یافتن یک گنج افسانه ای وارد یک سفر ماجراجویانه می شوند. بسیار محتمل است که انسل الگورت در حال صحبت برای بازی در نقش جنگجو باشد، اما هنوز مشخص نیست که منظور از موجودات مرموز چیست! آیا آنها همراهانی از مسابقات افسانه ای مثل الف ها و یا کوتوله ها و یا موجوداتی از این قبیل هستند؟

dungeons-and-dragons-movie-ansel-elgort-warner-bros

از آنجایی که فیلم هایی که قبلا بر اساس این بازی ساخته شده اند چندان موفق نبوده اند، طرفداران انتظارات زیادی از وارنر برادرز دارند که البته موفقیت این فیلم بستگی به فیلمنامه ای که دیوید لزلی جانسون نوشته است، خواهد داشت.

بسیار محتمل است که به زودی اخباری درباره دیگر بازیگران فیلم نیز منتشر شود. وین دیزل علاقه خودش را در مورد این فیلم ابراز کرده که این خیلی هم تعجب آور نیست چون دیزل طرفدار بزرگ این بازی است.

اگر برای «سیاه چاله ها و اژدهایان» بازیگران خوبی انتخاب شود و همچنین فیلمنامه به خوبی نگارش شود این فیلم شانس بسیار زیادی برای موفقیت در باکس آفیس دارد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید