زمانی که مشخص شد که تیم برتون می‌خواهد ورژن سه‌بعدی دامبو را بسازد، ترس زیادی میان طرفداران این انیمیشن کلاسیک از دیزنی وجود داشت. آن‌ها فکر می‌کردند که شخصیت سه‌بعدی دامبو خیلی مسخره از آب درخواهد آمد. حتی زمانی که سال پیش دیزنی ماکت دامبو را به نمایش گذاشت وضع خراب‌تر هم شد! ایندیپندنس The Independent ماکت را کابوس درست کن خواند.
اما الآن دیگر آنونس فیلم در دسترس است و می‌توان راحت خوابید. کالین فرل Colin Farrell، دنی دویتو Danny DeVito، اوا گرین Eva Green، مایکل کیتون Michael Keaton بازیگران فیلم هستند.
هالت فریر (Holt Farrier) با بازی فرل که ستاره‌ی سیرک بوده پس از بازگشت از جنگ کار خود را از دست داده است. مکی مدیسی (Max Medici) با بازی دو ویتوکه رئیس سیرک است، او را نگهبان مواظبت از بچه فیلی می‌کند که به خاطر گوش‌های بزرگش در سیرکی که خود مایه‌ی تمسخر است به تمسخر گرفته می‌شود. بچه‌های فریر متوجه می‌شوند که دامبو می‌تواند پرواز کند، کیتون و گرین وارد ماجرا می‌شوند تا داستان را پیش ببرند…
دامبو آخرین بازساخت از کلاسیک‌های دیزنی در سال‌های اخیر است. پسر جنگل (The Jungle Book)، دیو و دلبر (Beauty and the Beast) و آلیس در سرزمین عجایب (Alice in Wonderland) از دیگر ساخته‌های سال‌های اخیرند و علائدین (Aladdin) و شیر شاه (The Lion King) و پری دریایی (The Little Mermaid) هم در راه برای ساخته شدن هستند.
دامبو در سال ۱۹۴۱ اکران شد و جایزه‌ی اسکار بهترین موسیقی فیلم را از آن خود کرد. تیم برتون در فیلم از فیلم‌بردار و طراح و تدوینگرهای معروف فیلم‌های علمی و تخیلی استفاده کرده است.
فیلم مارس ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید