خبر ساخت فیلم سینمایی «دانتون ابی» تأیید شد. قرار است جولین فلوز Julian Fellowes سازنده نسخه سریالی و برایان پرسیوال Brian Percival یکی از کارگردانان پروژه، تولید فیلم را با حضور بازیگران اصلی در نقش‌های خودشان شروع کنند. میشل داکری Michelle Dockery، مگی اسمیت Maggie Smith و هیو بونه‌ویل Hugh Bonneville از جمله بازیگران فیلم خواهند بود. کارنیوال فیلمز Carnival Films و فوکس فیچرز Focus Features برای ساخت فیلم «دانتون ابی» با یکدیگر همکاری خواهند کرد.
فلوز و بسیاری از بازیگران این سریال برای ساخت فیلم سینمایی «دانتون ابی» با یکدیگر به توافق رسیده‌اند. این سریال در ۶ فصل و ۵۲ قسمت بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ پخش و به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های بریتانیایی در آمریکا تبدیل شد. ۱۵ جایزه امی و ۶۹ نامزدی نیز به نام «دانتون ابی» به عنوان یکی از پرنامزدترین سریال‌های بین‌المللی در تاریخ برگزاری جایزه امی Emmy Award به ثبت رسیده است.
جولین فلوز فیلم‌نامه کار را نوشته است. پرسیوال سابقه ساخت فیلم‌های سینمایی مثل اقتباس «کتاب‌دزد» The Book Thief را در کارنامه‌اش دارد. جزئیات فیلم‌نامه و داستان هنوز مشخص نیست و تاریخ دقیقی برای اکران تعیین نشده است.
این مطلب برگرفته از نوشته زاک شارف Zack Sharf در سایت Indiewire.com است.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید