وب‌سایت Starwars.com اعلام کرده که این بازیگر قرار است در فیلم جدید از مجموعه «جنگ ستارگان» به نام «هان سولوی جوان» در نقش لاندو کارلیسیان بازی کند. این فیلم که توسط دو شرکت فیلم‌سازی دیزنی و لوکاس فیلم تولید می‌شود قرار است در سال ۲۰۱۸ پخش شود و کارگردانان آن فیل لرد و کریس میلر هستند. نقش هان سولو را Alden Ehrenreich قرار است بازی کند، نقشی که با چهره هریسون فورد برای طرفداران فیلم‌های «جنگ ستارگان» جاودانه شده است. بیلی دی ویلیامز نیز کسی بود که برای اولین بار نقش کارلیسیان را بازی کرد، شخصیتی که در فیلم The Empire Strikes Back رئیس Cloud City، شهری شناور در فضای بالای سیاره بسپین بود. او با هان سولو دوست است، اما پس‌ازاینکه دریک بازی ورق سفینه فضایی Millennium Falcon را به فرمانده شورشی‌ها می‌بازد، روابط او با هان سولو تیره می‌شود.

donald_glover_lando_calrissian_split_h_2016در این فیلم، به جنبه‌هایی از شخصیت کارلیسیان پرداخته‌شده که قبلاً دیده نشده بود. لوکاس فیلم اعلام کرده که: در این فیلم سال‌هایی را می‌بینیم که شخصیت او به‌عنوان شخصیتی رذل در دنیای زیرزمینی کهکشان روزگار می گذراند. همچنین اتفاقی که منجر شد Millennium Falcon را از دست بدهد نیر در فیلم نمایش داده می‌شود. کارگردانان این فیلم در بیانیه‌ای طنزآمیز اعلام کرده‌اند که بسیار خوشحال‌اند که بازیگر بااستعدادی مانند دونالد گلاور را پیداکرده‌اند. او قرار است جای بازیگر بزرگی را پر کند و البته شنل بزرگی را نیز باید به تن کند که این‌یکی خیلی به او می‌آید؛ و همین‌طور اعلام کرده‌اند که از دونالد گلاور معذرت‌خواهی می‌کنند چون از این به بعد دیگر نمی‌تواند از Comic-Con لذت ببرد. (Comic-Con گردهمایی سالانه طرفداران کتاب‌های مصور، فیلم‌های فانتزی و علمی-تخیلی)

harrison-ford-as-han-solo1گلاور در میان طرفداران کمیک بوکها و فیلم‌های علمی تخیلی بازیگر محبوبی است. وقتی استودیو سونی تصمیم گرفته بود فیلم‌های اسپایدرمن را بازسازی کند، تعدادی از طرفداران او را برای این نقش پیشنهاد کردند. با اینکه این نقش سرانجام به اندرو گارفیلد رسید، اما بعداً گلاور در مجموعه تلویزیونی انیمیشن اسپایدرمن، به‌جای شخصیت مایلز مورالز صحبت کرد و در فیلم بعدی به نام Spider-Man: Homecoming نیز جزء گروه بازیگران است، اما نقش او همچنان یک راز باقی‌مانده تا طرفداران را شگفت‌زده کند. او همچنین امسال با بازی در سریال آتلانتا نیز تحسین همگان را برانگیخت.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید