بازیگران جدیدی در بازتولید «مولان» Mulan حضور خواهند داشت.
نام دو بازیگر جدید به لیست بازیگران نسخه جدید «مولان» اضافه شده‌ است.
به گفته مجله هالیوود ریپورتر The Hollywood Reporter، جت لی Jet Li در این ساخته دیزنی، در نقش امپراتور چین که در انیمیشن اصلی، دستور پیوستن اجباری یک مرد از هر خانواده چینی به ارتش را صادر کرد، بازی خواهد کرد.
تهیه‌کنندگان این فیلم در حال بررسی‌های نهایی برای حضور لی، یکی از معروف‌ترین بازیگران چین که به خاطر استعدادش در هنرهای رزمی معروف است، هستند. او در فیلم‌هایی چون «معبد شائولین» Shaolin Temple، «اسلحه مرگبار ۴» Lethal Weapon 4 و «بی‌‌مصرف‌ها ۳» The Expendable 3 بازی کرده است.
یکی دیگر از بازیگران احتمالی این فیلم، گونگ لی Gong Li، یکی از مشهورترین بازیگران کشور چین است. او قرار است در نقش یک جادوگر بدجنس که شخصیت جدید بد داستان است و در انیمیشن قبلی وجود نداشت، بازی کند.لی در چندین فیلم چینی و هم‌چنین فیلم‌هایی ازجمله «خاطرات یک گیشا» Memoirs of a Geisha، «میامی وایس» Miami Vice و «خیزش هانیبال» Hannibal Rising نقش‌آفرینی کرده است.
زانا تانگ Xana Tang، بازیگر چینی- ویتنامی، بازیگر دیگری است که در نقش یک شخصیت جدید داستان، خواهر مولان، در این فیلم حضور دارد.
لیو ییفئی Liu Yifei، در نسخه جدید «مولان» که بر اساس انیمیشن اول آن ساخته شده در سال ۱۹۹۸، نقش قهرمان داستان که تصمیم می‌گیرد خود را به شکل پسر درآورده و برای حفظ امنیت پدرش، به‌جای او به جنگ برود را بازی می‌کند.
دانی ین Donnie Yen، ستاره فیلم «سرکش یک: داستانی از جنگ ستارگان» Rogue One: A Star Wars Story، نقش فرمانده مولان، فرمانده تانگ را بازی می‌کند. نیکی کارو Niki Caro، کارگردان فیلم «سوارکار نهنگ» Whale Rider، کارگردانی این اثر را به عهده دارد.
«مولان»، پس از دو سال تأخیر کمپانی دیزنی، در ماه مارس ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.
خوشبختانه خبرهای حاکی از حذف ترانه‌های فیلم قبلی، ازجمله آهنگ‌های I’ll Make a Man Out of You و Reflection، توسط کارو که اعلام کرد هنوز تصمیمی دراین‌باره گرفته نشده است، تکذیب شد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید