فارل ویلیامز Pharrell Williams در لس‌آنجلس بر روی فرش زرد به استیو کارل Steve Carell و کریستن ویگ Kristen Wiig ملحق شد، آن‌ها تنها کسانی نبودند که بر روی فرش زرد خرامان راه می‌رفتند.
کمپانی یونیورسال پیکچرز Universal Pictures، برای مراسم اولین اکران انیمیشن «من نفرت‌انگیز ۳»، تمام تلاش خود را کرد و با کارناوالی تمام‌عیار شروع فیلم را جشن گرفت.
هنگامی‌که در روز شنبه،کریستن ویگ، استیو کارل، فارل ویلیامز و تری پارکر Trey Parker، بر روی فرش زرد در لس‌آنجلس راه می‌رفتند، این مینیون‌‌های فیلم بودند که تمام توجه‌ها را به خود جلب کرده بودند.
باب، استوارت و کوین با رقصیدن بر روی فرش زرد و ژست گرفتن برای عکس با طرفدار‌‌ها، بسیار بامزه و جالب بودند. (حقیقیت سرگرم‌کننده: باتوجه به‌شدت گرمای آن روز، دو سری از مینیون‌ها در سایز واقعی بر روی فرش زرد بودند تا با طرفداران عکس بگیرند.)همان‌طور که این موجودات زردرنگ در روز نمایش فیلم بسیار محبوب بودند، در خود فیلم هم می‌درخشند. شخصیت‌های جدید، بالزتازار برت Balthazar Bratt با صدای پارکر و دورو Dru با صدای کارل (که برادر دوقلوی نقش اصلی،گورو است،که مدت زیادی از او بی‌خبر بوده است)، والریا داوینچی Valerie Da Vinci با صدای جنی اسلیت Jenny Slate و شخصیت‌های دیگر، در فیلم معرفی می‌شوند. – نویسنده‌ها، Ken Daurio و Cinco Paul در مورد حضور این موجودات محبوب طرفداران، در فیلم، با مجله هالیوود ریپورتر The Hollywood Reporter شوخی کردند.
پل، به شوخی گفت:”مینیون‌ها اصلاً در فیلم نیستند. متأسفم که باید این‌رو به شما بگم، هنوز نشنیدین؟ خطر لو رفتن فیلم! آن‌ها در فیلم حضور ندارند، فقط در چند صحنه در پس‌زمینه دیده می‌شوند.”
Daurio به مجله هالیوود ریپورتر اطمینان خاطر داد که این شخصیت‌ها در فیلم هستند و احتمالاً خنده‌دارترین صحنه تا امروز خواهد بود. Daurio گفت:

 در این فیلم خنده‌دارترین صحنه مینیونی، بهترین صحنه‌ در کل هر سه فیلم، وجود دارد، که در آن مینیون‌ها به زندان می‌روند، می‌توانید خنده‌دار بودن آن را تصور کنید.

در مورد خلق شخصیت برادر دوقلوی گرو، با صدای استیو کارل، Daurio گفت آن‌ها از ابتدا می‌دانستند که برای فیلم سوم، این بازیگر برای دو نقش صداگذاری خواهد کرد. ” توانایی صداگذاری کارل برای دو شخصیت مختلف باعث شد مطمئن شویم که او برای این نقش مناسب است. به همین دلیل مطمئنیم که فیلم دو برابر خنده‌دار خواهد بود.”
استیو کارل هم همیشه موافق بود. کارل گفت: ” به نظرم خیلی خنده‌دار بود. آن‌ها تصویری از بردار دوقلو به من نشان دادند و با دیدن تصویر، صدای شخصیت به ذهنم رسید. خیلی احمقانه است.”در مهمانی بعد از مراسم، طرفدارها حضور داشتند و در ‌آنجا به مسابقه رقص (برگرفته از رقص شخصیت بد فیلم، بالتازار)، چرخ‌وفلک و سایر بازی‌های کارناوالی ، مشغول بودند.
مینیون‌ها نیز تمام‌روز در مراسم حضور داشتند. پارکر اعتراف کرد که امکان حضور این شخصیت‌ها در جای دیگر نیز وجود دارد. سازنده مجموعه تلویزیونی «ساوث پارک» South Park به مجله هالیوود ریپورتر گفت:

 حضور مینیون‌ها در برنامه را امتحان کردیم، من متوجه شدم که صدای مینیون‌ها برای مردم دوست‌داشتنی است. ما این ایده را برای فصل قبل داشتیم و تصمیم گرفتیم از صدای اصلی آن‌ها استفاده کنیم. واکنش مردم این‌طور بود: ” ‌آن‌ها چقدر بامزه ن” و واکنش من:” بامزه نیستند!” و صدای ‌آن‌ها را عوض کردیم.

نمایش «من نفرت‌انگیز ۳» از ۳۰ ژوئن (۹ تیر) در سینماها آغازشده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید