این کارگردان، بعد از فیلم «نوح» Noah و فیلم جدیدش «مادر!» mother! بار دیگر با استودیو پارامونت Paramount همکاری خواهد کرد.
هنوز سه ماه تا اکران فیلم روان‌شناسی هیجانی-ترسناک «مادر!» مانده است، بااین‌حال این فیلم‌ساز برای شروع پروژه بعدی خود وقت تلف نمی‌کند. کمپانی پارامونت طرح فیلم بدون اسمی از Joe Epstein با کارگردانی آرونوفسکی را خریداری کرده است. به گفته سایت The Tracking Board، آرنوفسکی با این استودیو برای فیلم‌های قبلی خود، «نوح» و «مادر!»، همکاری کرده است.
اطلاعی از جزییات فیلم‌نامه در دسترس نیست، اما سایت The Tracking Board و هم‌چنین سایت Deadline، موضوع فیلم که درامی جنایی در مورد هوش مصنوعی است را تائید کردند. کمپانی Protozoa Pictures نیز از سازندگان این فیلم خواهد بود. این دومین فیلم در حال ساخت آرنوفسکی است. او تهیه‌کنندگی فیلم درام جنایی White Boy Rick، با بازی متیو مک کانهی Matthew McConaughey، به کارگردانی Yann Demange را به عهده دارد. کمپانی Protozoa تولیدکننده فیلم نامزد جایزه اسکار پارسال، «جکی» Jackie بود.
فیلم «مادر!» بازگشت آرنوفسکی به سینما، بعد از سه سال، پس از فیلم «نوح» در که سال ۲۰۱۴ اکران شد، خواهد بود. در این فیلم جنیفر لارنس، خاویر باردم Javier Bard و میشل فایفر Michelle Pfeiffer ایفای نقش می‌کنند و داستان زوجی را به تصویر می‌کشد که زندگی‌شان به دلیل ورود مهمان‌های ناخوانده به خانه‌شان، مختل می‌شود. آرنوفسکی فیلم‌نامه آن را نیز نوشته است.
فیلم «مادر!» در روز ۱۳ اکتبر در آمریکا اکران خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید