بااینکه این ماه کلینت ایستوود Clint Eastwood هشتاد و هشت ساله می‌شود اما دوست دارد سرش همیشه شلوغ باشد. اخبار حاکی از این است که پروژه‌ی بعدی کارگردانی او The Mule خواهد بود. علاوه بر این ایستوود قصد دارد در این فیلم جلوی دوربین هم برود. ایستوود از سال ۲۰۰۸ و فیلم «گرین ترینو» Gran Torino در هیچ فیلمی به کارگردانی خودش جلوی دوربین نرفته است. او هم‌چنین از سال ۲۰۱۲ و فیلم «مشکلی با منحنی» Trouble with the Curve به بعد تابه‌حال جلوی دوربین نرفته است. به نظر می‌رسد The Mule هنرنمایی ایستوود در مقابل ستاره‌ی «تک‌تیرانداز آمریکایی» American Sniper بردلی کوپر Bradley Cooper را به تصویر بکشد.
در این فیلم ایستوود نقش ارل استون Earl Stone را بازی می‌کند. استون مردی فقیر و تنها و در آستانه‌ی ورشکستگی در هشتمین دهه‌ی زندگی‌اش ‌است. تا اینکه به او پیشنهادی کاری می‌شود که تنها وظیفه‌ی او رانندگی خواهد بود. درنتیجه ارل ناخواسته وارد کارتل مکزیکی مواد مخدر شده و به‌عنوان راننده‌ی آن‌ها مشغول به کار می‌شود. این در حالی است که مأمور پلیس مبارزه با مواد مخدر آمریکا کالین بیتز Colin Bates به دنبال او می‌افتد.ایستوود و مواد مخدر خیلی به هم نمی‌آیند. اگر بدانید قاچاقچیان مواد مخدر کزیک چه حجم از سختی و درد را به مردم مکزیک تحمیل می‌کنند نمی‌توانستید به‌راحتی بگویید: “داستانی که من قصد روایت آن را داشتم این بود که چقدر این کار برای یک مرد سفیدپوست قشر متوسط سخت است. این منطقه‌ی حساس و ظریفی برای ورود است. عدم ظرافت به خرج دادن ایستوود هم کمکی به ماجرا نمی‌کند چراکه اولین دغدغه‌ی او در فیلم‌هایش کم‌خرج بودن و به‌موقع رسیدن آن‌هاست.”
کوپر در حال حاضر در حال اتمام ساخت اولین کارگردانی‌اش «ستاره‌ای متولد شده است» A Star Is Born است این فیلم در اکران اولیه در CinemaCon. نقدهای مثبت زیادی گرفته است. او هم‌چنین کارگردانی و بازی در فیلمی در مورد زندگی‌ لئونارد برنستاین Leonard Bernstein را پیش رو دارد. ایستوود و کوپر از بعد از «تک‌تیرانداز آمریکایی» مقابل یکدیگر جلوی دوربین نرفته‌اند که به نظر می‌رسد The Mule بهترین فرصت برای این اتفاق باشد.
این متن برگرفته از نوشته‌ی مت گولدبرگ MATT GOLDBERG در سایت www.collider.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید