چهره آشنای دیگری از شخصیت‌های مجموعه فیلم‌های «جیمز باند»، در جدیدترین فیلم این مجموعه به نام «باند ۲۵»، حضور خواهد داشت. کریستف والتس در نقش شخصیت شرور داستان، بلوفلد، در این فیلم نقش‌آفرینی خواهد کرد.
والتس برای اولین‌بار در فیلم «اسپکتر» در نقش این شخصیت شرور، که در فیلم‌های قبلی متعلق به دونالد پلیسنس، مک ون سیدو و تلی ساوالاس بود، ظاهر شد.در حال حاضر «باند ۲۵» در لندن در حال فیلم‌برداری است و نام والتس در بین بازیگران دیگر این مجموعه است که بار دیگر در این فیلم حضور خواهند داشت. بازیگرانی از جمله دنیل کریگ، رالف فاینز، لئا سیدو و نائومی هریس.

دنیل کریگ ، کریستف والتس

در این فیلم به کارگردانی کری فوکوناگا، بازیگران دیگری از جمله برنده جایزه اسکار، رامی مالک، آنا د آرماس، لاشانا لینچ، دیوید دنسیک، بیلی مگنوسن، دالی بنصلاح، جفری رایت، بن ویشا و روری کینیر نیز بازی خواهند کرد. در هنگام فیلم‌برداری صحنه‌‌هایی از این فیلم در جاماییکا، کریگ دچار مصدومیت از ناحیه زانو شد و فیلم‌برداری دو هفته بدون حضور او انجام شد. قرار است صحنه‌هایی نیز در ایتالیا و نروژ فیلم‌برداری شود.
همچنین انفجاری که در استودیوی پاین‌وود در ماه ژوئن اتفاق افتاد، باعث آسیب دیدن چند نفر از دست‌اندرکاران فیلم و به تعویق افتادن ساخت آن شد.
«باند ۲۵» قرار است در روز سوم ماه آوریل سال ۲۰۲۰ در بریتانیا و ۸ آوریل در آمریکا اکران شود.
والتس اخیرا در فیلم «آلیتا: فرشته جنگ» و «جورج‌تون» بازی کرده است.
این مطلب از نوشته جاستین کرول در سایت ورایتی گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید