در یک دهه اخیر سری فیلم‌های «تبدیل شوندگان» نسبت به نسخه اصلی که سال ۲۰۰۷ منتشر شد فراتر از ماجرای انسان و ماشین رفته است. در عوض، حضور شوالیه‌، اژدها و دایناسورهای جدید و فضای غمگین کار در این مجموعه جالب‌توجه بوده است. به نظر می‌رسد در اثر تازه این مجموعه، دوباره با فضایی لطیف و تم نوجوانانه در جدیدترین اسپین‌آف این سری روبرو هستیم. حالا بامبلی ربات زرد، فیلم جداگانه و منحصربه‌فرد خود را دارد که تراویس نایت Travis Knight کارگردان «کوبو و دوتار» Kubo and the Two Strings آن را ساخته است.
نه‌تنها این فیلم اولین فیلم مجموعه است که مایکل بی Michael Bay کارگردانی آن را بر عهده نداشته، بلکه این نسخه دوباره به حال‌وهوای دهه ۸۰ میلادی بازگشته است.  هیلی استاینفلد Hailee Steinfeld نقش اصلی چارلی واتسون Charlie Watson را بازی می‌کند. چارلی دختر جوانی است که وقتی Transformer زنگ‌زده را در زباله‌ها پیدا می‌کند، با او رابطه دوستی برقرار می‌کند. جان سینا John Cena نیز حضور کوتاهی در نقش مرد نظامی به نام Agent Burns دارد.
در جدیدترین آنونس منتشر شده می‌بینیم که فضای جدیدی در این مجموعه شکل گرفته است. «بامبلبی» از ۲۱ دسامبر در سینماهای بریتانیا اکران خواهد شد و باید دید این تغییر رویه شروع جدیدی برای ادامه ساخت این مجموعه خواهد بود یا نه.
این مطلب برگرفته از نوشته بن تراویس Ben Travis در سایت Empireonline.com است.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید