سازندهٔ «ستاره‌ای متولد شده است» پیشنهاد بازی در نقش اول مرد بازسازی جدید گیرمو دل تورو را دریافت کرده؛ نقشی که پیش از این برای لئوناردو دی‌کاپریو در نظر گرفته شده بود.
دی‌کاپریو هنوز به توافق قطعی برای حضور در این پروژه نرسیده بود. قطعی بودن حضور بردلی کوپر در این پروژه نیز تاکنون قطعی نشده است.
فاکس سرچلایت که پیش از این «شکل آب» اثر دل تورو را ساخته بود، در این پروژه نیز حضور دارد. «گذرگاه کابوس» برگرفته از رمان ویلیام لیندزی گرشام است که در سال ۱۹۴۷ نیز فیلمی بر اساس داستان آن با بازی تایرون پاور و جون بلوندل ساخته شد. داستان دربارهٔ مرد فریبکاری است که با زن روانشناسی وارد رابطه می‌شود، اما کم‌کم، زن داستان ورق را برمی‌گرداند.

کوپر در حال مذاکره برای بازی در نقش اول مرد، استان کارلیسل است.
دل تورو فیلم‌نامهٔ جدیدی را به همراه کیم مورگان نوشته و به همراه جی. مایلز دیل تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده خواهد داشت.
در حال حاضر، کوپر پروژه‌های متعددی در مراحل مختلف بر عهده گرفته که یکی از آنها شامل ساخت فیلم زندگی‌نامه‌ای دربارهٔ لئوناردو برنستاین آهنگساز می‌شود. جدیدترین فیلم او «انتقام‌جویان؛ پایان بازی» بود که صداپیشهٔ شخصیت راکت راکون بود. او هم‌چنین یکی از تهیه‌کنندگان «جوکر» اثر جدید تاد فیلیپس با بازی واکین فینیکس است.
این مقاله برگرفته از نوشتهٔ میا گالوپو و بوریس کیت در سایت hollywoodreporter.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید