آماده‌ی ماجرای برنستاین‌ها Bernsteins هستید؟ البته منظورمان خبرنگار ماجرای رسوایی واترگیت Watergate ، کارل برنستاین Carl Bernstein در فیلم «پست» The Post نیست. منظورمان فیلم بیوگرافی جدیدی در مورد آهنگساز معروف لئونارد برنستاین Leonard Bernstein است. کارگردانی این فیلم را بردلی کوپر Bradley Cooper برعهده خواهد داشت. کوپر در «برنستاین» Bernstein جلوی دوربین هم خواهد رفت.
زندگی این آهنگساز سوژه‌ی مناسبی برای یک فیلم بیوگرافی است، چرا که برنستاین یکی از مشهورترین موسیقی‌دانان تاریخ سینما است. او آهنگ‌سازی فیلم‌هایی مثل «داستان وست‌ساید» West Side Story و «در بارانداز» On The Waterfront را در کارنامه دارد. او همچنین برای مدت طولانی کارگردان موسیقی music director فیلارمونیک نیویورک New York Philharmonic بوده است.کوپر با همکاری یکی از نویسندگان «پست»، جاش سینگر Josh Singer بر روی فیلم‌نامه‌ی این فیلم کار می‌کند. تیمی که کوپر برای این تیم گرد هم آورده است باورنکردنی است، در میان تهیه‌کنندگان فیلم نام مارتین اسکورسیزی Martin Scorsese و استیون اسپیلبرگ Steven Spielberg به چشم می‌خورد.
این فیلم نیازمند تیمی قوی است چرا که در رقابت با فیلم «آمریکایی» The American است. جیک جیلنهال Jake Gyllenhaal بازیگر «آمریکایی» است و کری فوکوناگا Cary Fukunaga هم کارگردانی آن را بر عهده دارد. کوپر در حال حاضر مشغول کار بر روی اولین تلاش‌اش برای کارگردانی «ستاره‌ای متولد شده است» A Star Is Born است. این فیلم در انجمن ملی صاحبان سینمای امسال CinemaCon بازخوردهای خوبی گرفته است.

این نوشته برگرفته از مطلبی ازجیمز وایت James White در سایت www.empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید