دختربچه ای به لوکیشن فیلمبرداری برای دیدن “برد پیت” رفته بود و در میان تجمع طرفداران گیر افتاد، اما “برد پیت” به موقع به صحنه رسید و به او کمک کرد.

تیم فیلم متحد (Allied) برای فیلمبرداری به جزیره کاناری رفته بودند و طرفداران زیادی برای دیدن “برد پیت” و دیگر بازیگران جمع شده بودند. و “پیت” برای طرفداران دست تکان می داد و به ابراز احساسات آنها جواب می داد، او متوقف شد و به دختربچه ای اشاره کرد که از فنس های محافظ بالا رفته بود و از طرف دیگر طرفداران تحت فشار قرار گرفته بود. “برد پیت” جلوتر آمد و از حاضرین خواست که عقب بروند تا دختربچه فضای حرکت پیدا کند.

brad-pitt-wall-zoom-8e05fd2d-0db5-4611-a639-c6460525d9e2

اما توجه او به همینجا ختم نشد، “برد پیت” به دخترک که در حال گریه کردن بود دلداری میداد و کمک کرد که به طرف دیگر حفاظ بیاید. پس از آنکه بادیگارد ها به دختر کمک کردند او همچنان سعی میکرد به دختر آرامش بدهد و در همین حین امداگران دختربچه را چک می کرند که شاید آسیب دیده باشد.

“پیت” در حین حادثه لباس نقشش را که یک جاسوس کانادایی-فرانسوی است، بر تن داشت. او در این فیلم با “ماریون کوتیار”، “لیزی کاپلان” و “متیو گود” همبازی است و کارگردانی این فیلم مهیج بر عهده “رابرت زمکیس” است.

شما ویدیو این حوادث را می توانید از اینجا تماشا کنید:

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید