برنده جایزه امی برای مجموعه تلویزیونی «آقای ربات» Mr. Robot یکی از بزرگ‌ترین نقش‌هایش تا به امروز را در فیلم جدید برایان سینگر Bryan Singer دریافت کرده است.

بالاخره پس از مدت‌ها فیلم زندگینامه فردی مرکوری بانام «راپسودی بوهمی» Bohemian Rhapsody به مرحله تولید رسید و رامی مالک Rami Malek برنده جایزه امی «آقای ربات» یکی از نقش‌های اصلی را خواهد داشت. قرار است این بازیگر نقش خواننده اصلی گروه راک کوئین” را در فیلمی به کارگردانی برایان سینگر بازی کند. قبلاً ساشا بارون کوهن Sacha Baron Cohen برای بازی در این فیلم انتخاب‌شده بود.

«راپسودی بوهمی» داستان گروه کوئین” از آغاز تشکیل آن در سال ۱۹۷۰، زمانی که مرکوری با برایان می Brian May و راجر تیلور Roger Taylor در اجرای نمادین گروه در سال ۱۹۸۵ در لایو اید Live Aid ملحق شد را روایت می‌کند. در این فیلم به مبارزه مرکوری با بیماری ایدز اشاره‌ای نخواهد شد.

مالک درجاهایی از فیلم که احتیاج به خواندن داشته باشد خواهد خواند، اگرچه در مرحله نهایی صدای مرکوری با صدای او ترکیب خواهد شد. مالک به انترتینمنت ویکلی گفت:

قرار است تا جایی که می‌شود از فردی به‌اندازه‌ای که من نقش‌آفرینی می‌کنم استفاده کنیم. من در ابی رود استودیوز مشغول تمرین روی خواندن هستم و تمرین بازیگری نمی‌کنم.

سینگر در ادامه گفت:

قرار نیست این فیلم به قسمت‌های تاریک فردی بپردازد و قرار است درباره افتخارات او باشد. فیلم داستان همکاری و بزرگداشت او است.

پس از سال‌ها مشغولیت سینگر در ساخت مجموعه فیلم‌های «مردان ایکس» X-Men، «راپسودی بوهمی» بازگشت او به ژانر داستانی محسوب می‌شود. قرار است این فیلم در ۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ در سینماها اکران شود.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید