پوسترهای «بلید رانر ۲۰۴۹» Blade Runner 2049 پر زرق و برق‌اند اما به پای پوستر اصلی نمی‌رسند، و هیچ چیز جدیدی به  تیزر این فیلم که در ماه دسامبر منتشر شد، نمی‌افزایند.

دو پوستر از «بلید رانر ۲۰۴۹» پنجشنبه منتشر شد. و با وجودی‌که هردو بسیار پر زرق و برق‌اند، به پای پوستر فیلم ۱۹۸۲ نمی‌رسد.

پوسترهای جدید به صورت جداگانه هریسون فورد Harrison Ford، که در نقش ریک دکارد Rick Deckard باز می‌گردد، و هم‌بازی او رایان گاسلینگ Ryan Gosling را نشان می‌دهند.

آن‌ها بسیار ساده‌اند، هیچ چیزی که تیزر دسامبر نشان نداد را نشان نمی‌دهد. پوستر گاسلینگ با رنگ‌های سرد کار شده و ماشین پلیس مدرن و جنگنده‌ی او را نشان می‌دهد. پوستر فورد با رنگ‌های گرم طراحی شده و سر بزرگ مجسمه‌ای در حال خراب شدن را نشان می‌دهد که در تیزر هم بود.

 

 

نه هیچ اثری از عوامل فیلم در آن پیداست و نه حتی تاریخ انتشار، پس احتمال دارد نسخه‌ی سومی هم در راه باشد.

 

اما پوستر‌های فعلی نمی‌توانند به پای پوستر نسخه‌ی ۱۹۸۲ این فیلم برسند. آن پوستر نقاشی شده عالی بود، هم مدرن بود و هم غرق در نوآر. این پوستر هیچ چیزی از داستان فیلم را لو نمی‌دهد، با این حال با جمله‌ی “انسان همراه خود را یافته است. حالا تبدیل به مشکل او شده است” کنجکاوی را در بیننده برمی‌انگیزد.

 

 

این پوستر را جان آلوین John Alvin افسانه‌ای خلق کرد، که پوسترهایی برای «ای. تی. موجود فرازمینی» E.T. the Extra-Terrestrial، «گرملین‌ها» Gremlins، «گونی‌ها» The Goonies، «رنگ ارغوانی» The Color Purple، «پری دریایی کوچولو» The Little Mermaid، و عناوین دیگر نیز از آثار اوست.

 

«بلید رانر ۲۰۴۹» در ۶ اکتبر سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

 

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید