اگر شما هم خود را جزو طرفداران بی‌شمار «بلید رانر» Blade Runner به‌حساب می‌آورید، از دیدن این آنونس به وجد خواهید آمد. این فیلم بسیار پرانرژی در ادامه فیلم کلاسیک علمی تخیلی ریدلی اسکات Ridley Scott که در دهه ۸۰ هیجانی به راه انداخت ساخته‌شده است.
چندی پیش کیم تیلور بنت معاون مطبوعاتی فیلم که در هنگام فیلمبرداری این فیلم برای تهیه گزارش به محل فیلم‌برداری «بلید رانر ۲۰۴۹»  رفته بود جزئیات جدیدی را نیز افشا کرد. او چند مصاحبه کوتاه با عوامل این فیلم انجام داد که در ادامه خلاصه آن را می‌‌خوانید.
دنی ویلنو Denis Villeneuve کارگردان این فیلم درباره پروسه طولانی‌مدت تولید گفت: “تا الآن این فیلم یکی از طولانی‌ترین فیلم‌هایی بوده که ساخته‌ام. کار کردن با این وسایل یا ماشین‌ها یا بازیگران بزرگ در این فیلم چیزی نیست که فرصت آن هرروز در زندگی پیش بیاید؛ بنابراین احساس خوشحالی می‌کنم”. او هم‌چنین با دنیس گسنر Dennis Gassner طراح تولید نیز مصاحبه‌ای داشت. گسنر وظیفه داشت در عین رسیدن به ایده‌های جدید و خاص خودش، نسبت به دیدگاه نسخه اصلی فیلم نیز وفادار باشد، چیزی که تا اینجا از فیلم دیده‌ایم گواه موفقیت او در این کار است.
هریسون فورد Harrison Ford، رایان گاسلینگ Ryan Gosling و آنا د آرماس Ana de Armas نیز در این مصاحبه حضور داشتند؛ اگرچه اجازه نداشتند اطلاعات زیادی درباره کاراکترهایشان بدهند. به نظر می‌رسد فورد برخلاف دیگر مصاحبه‌هایش درباره فیلم‌هایی که بازی کرده، درباره «بلید رانر ۲۰۴۹» با روی باز صحبت می‌کند. از او پرسیده شد آیا او و اسکات هنوز درباره تکراری بودن شخصیت ریک دکارد بحث می‌کنند یا خیر که پاسخ داد نه اما گفت نمی‌تواند درباره تصمیمشان چیزی بگوید. رابین رایت Robin Wright، جرد لتو Jared Leto، برخد عبدی Barkhad Abdi، مکنزی دیویس Mackenzie Davis و دیوید باتیستا Dave Bautista کشتی‌گیر سابق WWE از دیگر بازیگران شگفت‌انگیز این مجموعه هستند. برادران وارنر از ۶ اکتبر «بلید رانر ۲۰۴۹» را در سینماها به اکران درخواهند آورد.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید