خبر برگشت «دروغ‌های کوچک بزرگ» Big Little Lies به‌طور رسمی اعلام شده است. بعد از ماه‌ها گمانه‌زنی در مورد برگشت این سریال، اچ‌بی‌او HBO به‌طور رسمی از ساخت فصل دوم این سریال خبر داده است.
حضور ریس ویترسپون Reese Witherspoon و نیکول کیدمن Nicole Kidman در این سریال قطعی شده است، اما به‌جز این دو نفر هنوز هیچ‌یک از دیگر بازیگران این سریال نامی برده نشده است، اما انتظار می‌رود بیشتر بازیگران فصل قبل این سریال برای فصل دوم هم برگردند و به نظر می‌رسد گفت‌و‌گو‌ها با این بازیگران در حال انجام است.
دیوید ای.کلی David E. Kelley –که نوشتن فیلم‌نامه فصل اول را بر عهده داشت- نوشتن فیلم‌نامه فصل دوم این سریال را هم بر عهده دارد، فیلم‌نامه‌ای که تا حدودی بر اساس کتابی به نوشته‌ی لیان موریارتی Liane Moriarty(که تهیه‌کننده سریال هم هست) نوشته می‌شود، اما این بار کلی با کارگردان جدیدی کار خواهد کرد: آندریا آرنولد Andrea Arnold هفت قسمت فصل دوم «دروغ‌های کوچک بزرگ» را کارگردانی خواهد کرد. او به‌جای ژان-مارک ولی Jean-Marc Vallee که به خاطر کارگردانی فصل اول این سریال برنده‌ی یک جایزه امی شد و دیگر تمایلی برای کارگردانی فصل دوم این سریال نداشت، آمده است.ولی هنوز هم به همراه کیدمن، ویترسپون، کلی و آرنولد تهیه‌کننده اجرایی این سریال باقی می‌ماند. آرنولد به‌عنوان یک کارگردان تلویزیونی تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای دارد. او چندین قسمت از سریال Transparent و I Love Dick را کارگردانی کرده است، اما شاید هیجان‌انگیز‌ترین کارهای او به فیلم‌های خاص و چالش‌برانگیزش برمی‌گردد. او تابه‌حال برنده‌ی یک جایزه اسکار «دروغ‌های کوچک بزرگ» شده است (برای فیلم کوتاهش Wasp) و سه‌ بار جایزه هیئت ژوری کن «دروغ‌های کوچک بزرگ» را به خانه برده است: در سال ۲۰۰۶ برای فیلم «رد رود» Red Road، در سال ۲۰۰۹ برای «تنگ ماهی» Fish Tank و اخیراً در سال ۲۰۱۶ برای «عزیز آمریکایی» American Honey.
«دروغ‌های کوچک بزرگ» در سپتامبر برنده‌ی هشت جایزه امی شد و در کل ۱۶ نامزدی جایزه امی را از آن خود کرد. کیدمن به همراه الکساندر اسکارشگرد Alexander Skarsgard و لورا درن Laura Dern برنده شد اما ویترسپون و شیلین وودلی Shailene Woodley به نامزدی این جایزه اکتفا کردند.
هنوز تاریخی برای پخش فصل دوم این سریال مشخص نشده است و گزارشی اخیراً اعلام کرده است که ساخت فصل دوم این سریال بهار ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی بن تراورز Ben Travers از سایت www.indiewire.com بوده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید