مارک سوئیفت Mark Swift نیز برای تهیه‌کنندگی قسمت دوم این فیلم انتخاب‌شده، فیلمی که اکران آن سال ۲۰۲۰ خواهد بود.
جوئل کرافورد Joel Crawford که اخیراً مدیریت طرح داستانی head of story «ترول‌ها» Trolls را بر عهده داشت کارگردانی این اثر دریم‌ورکس انیمیشن DreamWorks Animation، «خانواده کرودها ۲» The Croods 2 را که قرار است ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ اکران شود را بر عهده خواهد داشت. علاوه بر این مارک سوئیفت که اخیراً تهیه‌کنندگی «کاپیتان زیرشلواری: اولین فیلم حماسی» Captain Underpants: The First Epic Movie دریم‌ورکس را بر عهده داشته است، برای تهیه‌کنندگی این فیلم انتخاب‌شده است.
نیکلاس کیج Nicolas Cage، اما استون Emma Stone و رایان رینولدز Ryan Reynolds همانند فیلم قبلی در میان بازیگران این فیلم به چشم می‌خورند و این در حالی است که خانواده کرودها با بزرگ‌ترین مشکلشان از زمان ترک غار مواجه می‌شوند: یک خانواده دیگر. علاوه بر این‌ها نام‌هایی مثل کاترین کینر Catherine Keener، کلوریس لیچمن Cloris Leachman، کلارک دوک Clark Duke و لزلی من Leslie Mann در این فیلم به چشم می‌خورد.
«خانواده کرود‌ها ۲» که خبر ساخت آن به‌تازگی از سمت دریم‌ورکس تائید شده است، قسمت دوم انیمیشن کمدی غارنشینانه‌ای است که در سال ۲۰۱۳ نامزدی اسکار را از آن خود کرد، فیلمی به کارگردانی کریس سندلرز Chris Sandlers و کیرک دمیکو Kirk De Micco و ۵۸۷.۲ میلیون دلار را از گیشه‌های سرتاسر دنیا از آن خود کرد.کرافورد در داستان فیلم‌های زیادی از دریم‌ورکس انیمیشن همانند «پاندای کونگ‌فو کار» Kung Fu Panda، «ظهور نگهبانان» Rise of the Guardians و «فیلم زنبور» Bee Movie نقش داشته است. این پاییز اولین کار کارگردانی‌اش را با Trolls Holiday دریم‌ورکس که بیست و چهارم نوامبر از شبکه ان‌بی‌سی NBC پخش خواهد شد.
سوئیفت با بیست سال تجربه‌ای که در کار با دریم‌ورکس انیمیشن داشته است، فیلم‌هایی همچون «ماداگاسکار ۳: تحت تعقیب‌ترین‌های اروپا» Madagascar 3: Europe’s Most Wanted، «ماداگاسکار: فرار به آفریقا» Madagascar: Escape 2 Africa، «فیلم زنبور»، «داستان کوسه» Shark Tale و «کاپیتان زیرشلواری» را ساخته است،
کریس دی‌فاریا Chris deFaria رئیس گروه فیلم‌سازی دریم‌ورکس انیمیشن گفته است: جوئل کارهای فوق‌العاده‌ای را در کارنامه‌اش دارد و خودش را به‌عنوان هنرمندی باسلیقه‌ای خاص در انتخاب شخصیت‌ و داستان اثبات کرده است. کار فوق‌العاده‌اش در کارگردانی فیلم «تعطیلات ترول‌ها» Trolls Holiday قابلیت او برای گسترش استعدادش را نشان می‌دهد و ما فکر می‌کنیم که او بهترین گزینه برای دورهم جمع‌کردن خانواده کرودها برای مخاطبان سرتاسر جهان باشد. ما یک داستان متقاعد‌کننده با شخصیت‌های جدید فوق‌العاده داریم و از اینکه مارک ساخت این فیلم را برعهده‌گرفته است واقعاً خوشحالیم، او تهیه‌کننده‌ای بااستعداد و همکاری فوق‌العاده است که تمام استودیو او را ستایش می‌کنند.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید