دیو و دلبرِ کمپانی دیزنی فیلمی جدید است که داستان انیمیشن قدیمی دیزنی را بازگو می‌کند. دوباره همان کاراکترهای قدیمی به صحنه می‌آیند تا داستان را برایمان بازگو کنند. موزیک فیلم همانی است که از قبل می‌شناسید به‌علاوه چندین آهنگ جدید که برای به روز کردن و خوش‌آمد بینندگان دوره‌ی حال حاضر طراحی‌شده.
«دیو و دلبر» داستان ماجراجویی بِل، دختری زیبا، باهوش و مستقل است که توسط دیوی در قلعه‌ای زندانی می‌شود. بدون توجه به ترس درونی‌اش با افراد طلسم شده‌ی قلعه دوست می‌شود و می‌آموزد که فرای صورت وحشتناک دیو، قلبی رئوف و روح شاهزاده‌ای مهربان پنهان است.
بازیگران فیلم، اما واتسون (Emma Watson) در نقش بِل، دن استیونز (Dan Stevens) در نقش دیو، لوک ایوانز (Luke Evans) در نقش گستان (Gaston) روستایی خوشقیافه و کم مغز که شیفته‌ی بل است، کوین کلاین (Kevin Kline) در نقش موریس (Maurice) پدر عجیب غریب و دوست‌داشتنی بل، جاش گد (Josh Gad) در نقش لفو (Lefou) دستیار همیشگی و خنگ گستان، ایوان مک گرگور (Ewan McGregor) در نقش لومیه (Lumiere) یا جاشمعی، استنلی توچی (Stanley Tucci) در نقش ماسترو کادنزا (Maestro Cadenza) یا پیانو، ایان مک کلن (Ian McKellen) در نقش کاگزورت (Cogsworth) یا ساعت و اما تامپسون (Emma Thompson) در نقش خانم تی‌پات (Mrs. Potts) یا قوری.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید