مایک لاری (ویل اسمیت) و مارکوس برنت (مارتین لارنس) از «پسران بد» یک بار دیگر در فیلم «پسران بد برای زندگی» که مدت‌ها منتظرش بودیم کنار هم قرار گرفته‌اند. اولین آنونس رسمی اثر جدید سونی اینجاست تا مهر تأییدی بر بازگشت پسران بد باشد؛ آنها جایی نمی‌روند، متوقف نمی‌شوند و قطعا برای یک عمر پسران بدی هستند. 
اما جدا از این، هیچ سرنخی دربارهٔ اتفاقات این فیلم وجود ندارد. لاری همچنان در حال راندن ماشین‌های گران‌قیمت است، مارکوس در ظاهر هنوز مرد خانواده است و کاپیتان هاوارد (جو پانتولیانو) همچنان از دست پسران بد کلافه است و به گفتن کلمات رکیک ادامه می‌دهد. هیچ چیز عوض نشده است. پس چیزی که دوباره پسران بد را به پرده‌های سینما بازگردانده، قطعا یک ماجرای جالب است. آیا واقعا فرقی می‌کند؟ اگر طرفداران خواستار دیدن دوبارهٔ لارنس و اسمیت در این فیلم باشند، دلیل کافی برای ساخت و اکران این فیلم وجود دارد.
عادل ال عربی و بلال فلاح کارگردانی فیلم را بر عهده داشتند و روی فیلم‌نامه‌ای به قلم جو کارناهان و کریس برمر و داستانی از پیتر کریگ کار کرده‌اند. ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، چارلز ملتون، پاولا نونز، کیت دل کاستیلو و نیکی جم از دیگر بازیگران فیلم هستند.
«پسران بد برای زندگی» از ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ اکران می‌شود.
این مقاله برگرفته از نوشتهٔ دیو ترامبور در سایت collider.com است.


به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید