فهرست بازیگران فیلم بعدی «انتقام‌جویان» Avengers هرروز طولانی‌تر از قبل می‌شود. به نظر می‌رسد ستاره‌ی سریال «۱۳ دلیل برای اینکه» 13 Reasons Why ، کاترین لانگ‌فورد Katherine Langford چند صحنه‌ برای «انتقام‌جویان ۴» Avengers 4 بازی کرده است. هنوز اطلاعاتی در مورد نقش لانگ‌فورد در این فیلم در دست نیست.
لانگ‌فورد به خاطر بازی فوق‌العاده‌اش در نقش هانا بیکر Hannah Baker در«۱۳ دلیل برای اینکه» شبکه‌ی نت‌فلیکس Netflix نامزد دریافت جایزه‌ی گلدن گلوب Golden Globe شد. بیکر دختر دبیرستانی بود که بعد از خودکشی‌، مجموعه‌ای از نوارهای صوتی به یادگار گذاشته بود. بااینکه لانگ‌فورد در فصل دوم این سریال حضور داشت اما برای سومین فصل این سریال برنخواهد گشت.لانگفورد بعدازاین هم قرار است در سریال جدید نت‌فلیکس، «نفرین‌شده» Cursed به ایفای نقش بپردازد. این سریال دید جدیدی نسبت به قهرمان شاه آرتور King Arthur ارائه کرده و تمرکز آن بر روی بانوی دریاچه Nimue است.
«انتقام‌جویان ۴» که سوم می ۲۰۱۹ به سینماها خواهد آمد به کارگردانی کارگردانان «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» Avengers: Infinity War، آنتونی و جو روسو Anthony and Joe Russo در حال ساخت است.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی ارون کوچ Aaron Couch در سایت www.hollywoodreporter.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید