سی سال از بازی آرنولد شوارتزنگر در نقش کارآگاه جان کیمبل «پلیس کودکستان» می‌گذرد. حالا او به یک کودکستان دیگر خواهد رفت، پروژه‌ی انیمیشنی که قرار آن را با استن‌ لی گذاشته بود. او صداگذاری شخصیت اصلی کارتون «کودکستان ابرقهرمانی» را برعهده خواهد داشت، فیلمی که فیلم‌نامه‌ی آن را فابیان نیکیزا نوشته است.
شوارتزنگر گفته است:

” من و استن درمورد ایده‌های مختلفی صحبت کرده‌ بودیم، خوشحالم که این ایده که روی آن هم‌نظر بودیم و در حال ساخت تصویری از آن بودیم انتخاب شده است. تماشای کار کردن مغز تجربه‌ی عجیبی بود.”

داستان فیلم در مورد آرنولد آرمسترانگ است، یک ابرقهرمان قدیمی به نام کاپیتان کارج که حالا تقریبا بازنشسته شده است.

او که هنگام مبارزه با دشمن اصلی‌اش دکتر سوپریور قدرت‌هایش را از دست داده است، حالا معلم ورزش شده است. با وقوع یک حادثه کودکان پنج‌ساله قدرت‌‌های خاصی پیدا می‌کنند و آرنولد به آن‌ها کمک می‌کند با این شرایط زودتر کنار بیایند.
شوارتزنگر گفته است:

” باید همه چیز را به آن‌ها یاد بدهم. از سلامت و تناسب اندام بگویم. یاد بدهم چطور همه‌ی جوانب را در نظر بگیرند، زور نگویند و برای خودشان هدف تعیین کنند. یاد بدهم از قدرت‌هایشان به درستی استفاده کنند.”

این فیلم به کمک POW! Entertainment لی، اوک پروداکشنز شوارتزنگر و جینیس برندز ساخته خواهد شد. جینیس برندز «کارآگاه گجت»، Strawberry Shortcakeو Captain Planet را در کارنامه دارد. هنوز تاریخ پخش این فیلم اعلام نشده است.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی اوون ویلیامز از سایت www.empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید