روزهای بازی در نقش خال دراگو Khal Drago (شخصیت سریال «بازی تاج‌وتخت») برای جیسون موموآ Jason Momoa به پایان رسیده است و الآن نوبت بازی در داستان تخیلی دیگری است: «آکوامن» Aquaman، جدیدترین ساخته دنیای سینمایی دی‌سی DC Extended Universe. اولین فیلم این مجموعه که داستان قهرمان دریایی است که بین انتخاب زندگی که به آن عادت دارد و برگشتن به دریا، جایی که به آن تعلق دارد مردد است، نتوانست توقعات را برآورده کند.
شخصیت اصلی این داستان، آرتور کری Arthur Curry که نیمه انسان و نیمه آتلانتایی (مردم زیر آب) است، فرزند یک نگهبان فانوس دریایی و پری دریایی است که برخلاف میلش مجبور می‌شود به قلمروی خانوادگی خود برگردد. با این‌که از او نمی‌خواهند این مسئولیت‌ها را به عهده بگیرد، اما از او انتظار می‌رود که برای حل مشکلات به سرزمین خود برگردد و بر تخت فرمانروایی خود بنشیند.
امبر هرد Amber Heard، نیکول کیدمن Nicole Kidman، پاتریک ویلسون Patrick Wilson، ویلم دفو Willem Dafeo، تامورا موریسون Tamuera Morrison و دولف لاندگرن Dolph Lundgren نیز در این فیلم حضور دارند. جیمز وان James Wan، کارگردان فیلم‌های «توطئه آمیز» Insidious و «احضار» The Conjuring، کارگردانی این اثر را به عهده دارد.
این ساخته کمپانی وارنر برادرز Warner Bros در روز ۲۱ دسامبر اکران خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید