الِثی جونز Alethea Jones ، کارگردان فیلمی بر اساس اسباب‌بازی کمپانی Mattel، هنوز سردرگم است. ان هتوی سوار بر اتومبیل صورتی رؤیایی «باربی»، فیلمی ساخته کمپانی سونی، خواهد شد.
این بازیگر برنده اسکار، در حال مذاکره برای بازی در فیلمی در حال تولید، در نقشی که قرار بود امی شومر بازی کند، است. (نقش شومر در ماه دسامبر اعلام شد، اما در ماه مارس به دلیل تداخل آن با پروژه‌های دیگرش، از بازی در این نقش کناره‌گیری کرد.)
درعین‌حال صحبت از آمدن کارگردان تازه‌کار استرالیایی الِثی جونز  است. او توسط ان هتوی، که به دنبال کارگردان عالی می‌گشت، شخصاً انتخاب‌شده است.
فیلم «باربی» (نسخه‌ای که قرار بود شومر در آن بازی کند) در مورد تغییر داستان باربی‌های کلاسیک است، با اعمال تغییرات مدرنی در این عروسک که بر جنبه فمینیسم و هویت او تأکید می‌کند. داستان فیلم در مورد زنی ‌است که به‌تدریج به این درک می‌رسد که جایی در دنیای بی‌نقص باربی‌ها ندارد و برای زندگی در دنیای واقعی آنجا را ترک می‌کند و متوجه می‌شود که خاص بودن مهم است. این داستان نامعلوم، قرار است حال و هوای مشابه فیلم «افسون زده» Enchanted داشته باشد.

امی شومر

ایمی پاسکال Amy Pascal، والتر پارکس Walter F. Parkes و لوری مک دانلد Laurie MacDonald تهیه‌کنندگان و Richard Dickson رئیس کمپانی Mattel، تهیه‌کننده اجرایی این فیلم هستند.
استودیو تصمیم به اکران فیلم در تاریخ ۲۹ جون ۲۰۱۸ دارد، اما موضوعی که تصمیم‌ها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، برنامه‌های هتوی است. کمپانی سونی برای تغییر تاریخ اکران مردد است، و احتمال دارد که اگر برنامه زمان‌بندی هتوی خالی نشود، با او قراردادی بسته نشود.
استودیو درباره مذاکرات نظری نداده است.
آخرین فیلم هتوی، فیلم مستقل «غول‌آسا» Colossal بود. او در فیلم‌های بعدی خود «۸ یار اوشن» Ocean’s 8 ، با ریحانا و سارا پلسون Sarah Paulson و در فیلم Nasty Women ، ساخت دوباره‌ای از فیلم «لات‌های کثیف فاسد» Dirty Rotten Scoundrels، با ربل ویلسون Rebel Wilson هم‌بازی خواهد بود. هتوی نماینده CAA و Sloane Offer است.
جونز فیلم Fun Mom Dinner، فیلمی کمدی با بازی تونی کولت Toni Collette و مالی شنون Molly Shannon، را کارگردانی کرده است. شروع فعالیت او با تلویزیون آمریکا، با سریال Gortimer Gibbon’s Life on Normal Street ساخته کمپانی آمازون، بود. او فعالیت هنری خود را با ساخت فیلم‌های کوتاه در کشور خود آغاز کرد. جونز نماینده کمپانی Paradigm است.
اخبار بازیگرهای این فیلم، برای اولین بار توسط خبرنامه سرگرمی Ankler اعلام شد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید