درحالی‌که فروش یک بیلیون دلاری فیلم «احضار» Conjuring برای خودش بسیار قابل‌تقدیر است اما قصه این است که فیلم «آنابل: آفرینش» Annabelle: Creation به تهیه‌کنندگی جیمز وان (James Wan) درراه این است که پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۷ شود. این خبر تنها چند هفته پس از خبر پرفروش‌ترین بودن فیلم «برو بیرون» Get Out از جوردن پیل (Jordan Peele) به بازار آمده است. ممکن است که این خبر درست باشد اما مسلماً کمپانی نیو لاین سینما (New Line Cinema) و فیلم آنابلِ به کارگردانی دیوید سندبرگ (David F. Sandberg) بدون مبارزه از گود خارج نخواهند شد.

اسباب‌بازی ساز سابق سم مولین (Sam Mullins) و زنش ایستر (Esther) زنی راهبِ و ۶ بچه‌ی یتیم را در خانه‌ای در مزرعه‌ی خود در کالیفرنیا سکنی می‌دهند. سال‌ها قبل دخترک ۷ ساله‌ی خانواده در تصادفی به طرز تأسف‌باری کشته‌شده است. چندی نمی‌گذرد که یکی از بچه‌ها به اتاق ممنوعه خانه وارد می‌شود و عروسکی به‌ظاهر بی‌گناه را در اتاق پیدا می‌کند که به نظر می‌آید دنیای ویژه‌ی خود را دارد.
فیلم تاکنون بیش از ۱۶۰ میلیون دلار فروش داشته و جالب است که اگر به اولین فیلم آنابل نگاه کنیم می‌بینیم که باوجود نقدهایی جدی از طرف هواداران و مخالفان، بیش از ۲۵۰ میلیون دلار فروش داشته و این فیلم هم ممکن است (بعید نیست) که در همین حدود فروش داشته باشد.
به نظر می‌رسد که سال ۲۰۱۷ سالی موفق برای فیلم‌های ترسناک باشد و این فیلم‌ها در گیشه خیلی خوب بفروشند.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید