درست زمانی که فکر می‌کردیم فیلم «فلش» با همهٔ پیچش‌ها اتفاقات و غیرمنتظره‌اش  پایان یافته، پیشامد جدیدی سر راه آن سبز شده است. اندی موشیاتی که با اقتباس سینمایی «آن» در ژانر وحشت به موفقیت بزرگی رسید و دنبالهٔ آن نیز به زودی اکران می‌شود، در حال مذاکره در مورد پروژهٔ این ابرقهرمان پردردسر است.
شخصیت بری آلن با بازی ازرا میلر در «لیگ عدالت» ارزش‌های سرگرم‌کننده‌ای به فیلم اضافه کرد، از همین رو، برنامهٔ ساخت فیلم مستقل برای این شخصیت کار ساده‌ای به نظر می‌رسد. اما از زمانی که خبر ساخت این فیلم اعلام شد، نویسنده و کارگردان‌های انتخابی مدام عوض شدند. به تازگی، جان فرانسیس دالی و جاناتان گلداستاین کارگردان‌های «شب بازی» برای نوشتن و ساخت فیلم با نگاهی طنزگونه که ظاهرا با طبیعت سرزندهٔ فلش سازگار است، انتخاب شدند.

اندی موشیاتی ازرا میلر

با این وجود، میلر نگاه متفاوتی داشت و ترجیح می‌داد فیلم‌نامهٔ خودش را در کنار گرنت موریسون که به بعد منفی‌تر این شخصیت واقف است ارائه دهد. 
تاکنون ایدهٔ میلر از طرف وارنر برادرز رد شده، اما میلر به عنوان ستاره هنوز در پروژه باقی مانده است. دالی و گلداستاین با خواست خود از پروژه جدا شدند و حالا موشیاتی در حال مذاکره برای ساخت این فیلم است. هیچ‌کدام از فیلم‌نامه‌هایی که ارائه شده‌اند مورداستفاده نخواهند بود و قرار است کریستینا هادسون، نویسندهٔ «پرندگان شکاری»، فیلم‌نامهٔ جدیدی بنویسد.
اگر همه چیز خوب پیش رود، موشیاتی اوایل سال آینده ساخت فیلم را آغاز خواهد کرد.
این مقاله برگرفته از نوشتهٔ جیمز وایت در سایت empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید