فیلم جدید وودی آلن (Woody Allen) «چرخ شگفت‌انگیز» پس از لغو شدن اکران و فرش قرمز شنبه شبش در جشنواره‌ی فیلم نیویورک، استارتی ضعیف می‌خورد. این لغو براثر سروصدای دیگری از خراب‌کاری و مشکلات اخلاقیِ تهیه‌کننده‌ای دیگر (این بار روی پرایس -Roy Price) مدیر تعلیق شده‌ی استودیوهای آمازون که مسئول پخش این فیلم هستند بوده است.
فیلم «چرخ شگفت‌انگیز» با بازی کیت وینسلت (Kate Winslet) و جاستین تیمبرلیک (Justin Timberlake) درامایی‌ ست در دهه‌ی ۵۰ و  کانی آیلند اتفاق می‌افتد. این فیلم قرار است که آخرین اکران جشنواره‌ی نیویورک باشد و اکران‌های اولیه خبر از بازی فوق‌العاده‌ی کیت وینسلت داده‌اند.رأس مک‌گوان (Rose McGowan) بازیگر سینما هم در راستای خبرهای ناگوار چند روز گذشته اعلام کرده است که پس‌ازاینکه از تعرض هاروی واینستین با پرایس صحبت کرده و از او خواسته که با واینستین همکاری نکند، پرایس در جواب قراری که با او برای کار بر روی یکی از شوهای مک‌گوایر داشته‌اند را کنسل کرده است.
جالب است بدانید که وکیل پرایس که از شروع شایعات در تابستان وکالت او را بر عهده داشت پس‌ازاینکه مسئله بیخ پیدا کرد از وکالت این پرونده سر باز زد. او همچنین وکیل واینستین هم بوده و پس از ریشه‌دار شده مسئله‌ی آن ماجرا نیز از وکالت واینستین سر باز زده است.
وودی آلن هم سال‌ها پیش با چنین مسائلی روبرو شد، اگرچه هیچ اتهامی به اثبات نرسید و او همیشه اتهامات را دورغ و کذب خوانده بود.
فیلم وودی آلن در ۱ دسامبر بر روی پرد سینما خواهد بود.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید