ستاره‌های فیلم «نظریه همه‌چیز»، فلیسیتی جونز و ادی ردمین بار دیگر در کنار هم در «هوانوردان» The Aeronauts ساخته تام هارپر، حضور دارند.
این فیلم که اقتباسی آزاد از داستان هواشناس معروف جیمز گلایشر (با بازی ردمین) است، ماجراجویی او به همراه همکار باهوشش آملیا رن (با بازی جونز) را روایت می‌کند.
«هوانوردان» داستان ماجراجویی سال ۱۸۶۲ گلایشر به همراه همکارش هنری کاکسول (که در فیلم شخصیت آملیا رن جای آن را گرفته است)، برای به دست آوردن الگوی آب و هوای زمین از درون بالن هوای گرم بزرگی معلق در آسمان، را روایت می‌کند.
البته که آن‌ها سفر آسانی در پیش ندارند، طوفان‌های شدید، سرمای طاقت‌فرسا و تجهیزات آسیب‌دیده، همه خطری برای بالن بزرگ آن‌ها ایجاد می‌کند.
اینترتینمنت ویکلی در مراسم جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو، مصاحبه‌ای با دو بازیگر فیلم به همراه کارگردان آن انجام داد. آن‌ها در مورد صحنه‌های بامزه‌ای که سگی نیز در آن حضور دارد، صحبت کردند.
هارپر گفت: “ما سه سگ برای فیلم‌برداری داشتیم: یک سگ واقعی، که بسیار دوست‌داشتنی بود. و یک سگ عروسکی، که بسیار گران‌قیمت بود.” هارپر توضیح داد یک سگ نیز با افکت‌های کامپیوتری به صحنه‌هایی اضافه می‌شد. ردمین، که برنده جایزه اسکار برای بازی در نقش استیون هاوکینگ در فیلم «نظریه همه‌چیز» شده بود، اضافه کرد: “برای روشن کردن ماجرا باید اضافه کنم که سگ عروسکی، یک عروسک است که دانه به دانه موهایش از روی یک سگ واقعی ساخته شده است تا باورپذیر و واقعی به نظر برسد.”
از نظر جونز این سگ عروسکی مثل یک خرس عروسکی بزرگ دوست‌داشتنی بود. ردمین در مورد تجربه خود درباره بازی کردن در مقابل یک عروسک گفت: “باید جوری بازی می‌کردم که انگار این عروسک مانند یک سگ واقعی این‌ور و آن‌ور می‌رود و باید مطابق با آن واکنش نشان بدهم.”
«هوانوردان» از ۶ دسامبر در سینماها اکران خواهد شد، پس از آن نیز از ۲۰ دسامبر بر روی شبکه آمازون پرایم در دسترس خواهد بود.
این مطلب از نوشته جویی نولفی در سایت Entertainment Weekly گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید