فضانورد روی مک‌براید در سفری فضایی به اعماق منظومه شمسی، پس از ۳۰ سال متوجه حقیقتی در مورد پدر گمشده‌اش می‌شود.
«به سوی ستارگان» فیلم علمی تخیلی به نویسندگی و کارگردانی جیمز گری، و با نقش‌آفرینی برد پیت، تامی لی جونز، روث نیگا، لیو تایلر و دونالد ساترلند است. این فیلم ماجرای فضانوردی را روایت می‌کند که برای پیدا کردن پدر گمشده‌اش، که آزمایشاتش در گذشته، اکنون منظومه شمسی را به خطر انداخته است، به فضا می‌رود.
ساخت این پروژه در اوایل سال ۲۰۱۶ اعلام شد و هدف گری “ساخت واقع‌گرایانه‌ترین داستان در مورد سفر فضایی است که تا امروز ساخته شده است.” پیت در آوریل ۲۰۱۷ برای بازی در این فیلم انتخاب شد و باقی بازیگران نیز در همان سال به لیست بازیگران آن اضافه شدند. فیلم‌برداری «به سوی ستارگان» از آگوست ۲۰۱۷ در لس‌آنجلس آغاز شد و تا اکتبر ادامه داشت.
کمپانی فاکس قرن بیستم ساخت این فیلم را به عهده داشت. «به سوی ستارگان» برای اولین‌بار در ۲۹ آگوست، در جشنواره فیلم ونیز امسال، نمایش داده شد. والت دیزنی استودیوز موشن پیکچرز از روز ۲۰ سپتامبر، این فیلم را در سینماهای آمریکا به روی پرده برد. «به سوی ستارگان» تا امروز نقدهای خوبی، مخصوصا برای بازی تاثیرگذار برد پیت، دریافت کرده است، اما برخلاف انتظار فروش قابل توجهی نداشته است. این فیلم تا امروز با وجود بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری خود، توانسته تنها به فروشی بیش از ۵۰ میلیون دلار برسد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید