نت‌فلیکس به تازگی پیش‌نمایش فیلم «۶ زیرزمین»، ساخته مایکل بی با بازی ستاره فیلم «ددپول»، رایان رینولدز، را منتشر کرده است. کسانی که با فیلم‌های مایکل بی آشنایی دارند، سبک خاص این فیلم‌ساز را می‌شناسند: ترکیبی از موسیقی دراماتیک و صحنه‌های انفجار و اتفاقات اکشن.
اوایل تابستان امسال، نت‌فلیکس اعلام کرد که فیلم «۶ زیرزمین» با بازی رینولدز، آدریا آرجونا، کوری هاوکینگز، دیو فرانکو، مانوئل گارسیا رولفو در حال ساخت است. نویسندگان فیلم‌های «ددپول» و «ددپول ۲»، پل ورنیک و رت ریس، نویسندگی و تهیه‌کنندگی این فیلم را به عهده دارند. فیلم‌برداری «۶ زیرزمین» از اواخر جولای آغاز شد و از ۱۳ دسامبر بر روی شبکه نت‌فلیکس قرار خواهد گرفت.
شایعاتی مبنی بر اختصاص بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری به این فیلم وجود دارد، که «۶ زیرزمین» را در صدر لیست پرهزینه‌ترین فیلم ساخته این شبکه قرار می‌دهد. «۶ زیرزمین» اولین فیلم این شبکه با بازی ستاره‌های هالیوود نیست، قبل از آن نت‌فلیکس فیلم «درخشان»، با بازی ویل اسمیت را ساخته بود که البته نقدهای خوبی دریافت نکرد.
مخاطبین شبکه‌های آنلاین پخش فیلم عادت دارند که فیلم‌های اکشن این‌ چنینی قبل از قرار گرفتن بر روی پلتفرم‌های آنلاین، اول در سینما اکران شوند، اما نت‌فلیکس این سنت را تغییر داده است و فیلم‌های سینمایی پرهزینه را مستقیما بر روی شبکه خود قرار می‌دهد تا تماشاگران از دیدن فیلم مورد نظرشان در خانه لذت ببرند. این روش نقاط مثبت خود را دارد، که مهم‌ترین آن‌ها لذت بردن از فیلم‌های روز بدون پرداخت هزینه بالای بلیط سینما، است.
این مطلب از نوشته بریتنی ای. روستون در سایت Slashgear گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید