همیشه خداحافظی کردن سخت است به خصوص اگر مشهور باشید، برایتان گران تمام می‌شود و به طرز غم‌انگیزتری این خداحافظی در معرض عموم خواهد بود. طلاق سلبریتی‌ها (به ویژه آن‌‌هایی که از ناکجا سر در می‌‌آورند.) راهی برای سردرآوردن در صدر تیتر خبرها است؛ شاید برای چند روز یا حتی چند هفته یا ماه. در اینجا سعی داریم به تعدادی از جنجالی‌ترین طلاق‌های زوج‌های سلبریتی در دوران اخیر نگاهی بیندازیم.

۱ – Jenna Dewan و Channing Tatum سال ۲۰۱۸

چنینگ تیتوم و جینا دوان

چنینگ تیتوم و جینا دوان نخستین بار در سال ۲۰۰۶ در زمان فیلم‌برداری «استپ آپ»‌ Step Up با یکدیگر ملاقات کردند. این زوج در سال ۲۰۰۹ ازدواج کردند و دختر آن‌ها، اورلی در سال ۲۰۱۳ به دنیا آمد. در آوریل ۲۰۱۸ آن دو خبر عجیب طلاقشان را پس از تقریباً ۹ سال زندگی مشترک منتشر کردند.

۲ – Jennifer Aniston و Justin Theroux سال ۲۰۱۸

 آنیستون و ثرو

این دو بازیگر اولین بار در سال ۲۰۰۷ سر صحنه «تندر استوایی» Tropic Thunder همدیگر را دیدند. مدت کوتاهی پس از آن، در سال ۲۰۱۱ در فیلم «عشق سفر» Wanderlust با یکدیگر هم‌بازی شدند. بعد از آن زمان، آن‌ها شروع به قرار گذاشتن کردند و در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر نامزد کردند. نامزدی آنیستون و ثرو خیلی طولانی شد تا اینکه آن دو نهایتاً در سال ۲۰۱۵ در یک مراسم خصوصی در بل ایر ازدواج کردند. پس از گذشت دو سال و نیم از ازدواج، آن‌ها خبر جدایی‌شان را در فوریه ۲۰۱۸ به طور رسمی اعلام کردند.

۳ – Usher و Grace Miguel سال ۲۰۱۸

آشر و میگل

مدت کوتاهی پس از طلاق قبلی آشر از همسر اولش، تامکا فاستر، این خواننده معروف و میگل در سال ۲۰۰۹ قرار گذاشتن با یکدیگر را شروع کردند. او در سال ۲۰۱۵ به میگل پیشنهاد داد. تقریباً پس از گذشت ۱۰ سال از آشنایی و دو سال و نیم از ازدواج، این دو نفر در مارس ۲۰۱۸ از هم جدا شدند.

۴ – Johnny Depp و Amber Heard سال ۲۰۱۷

جانی دپ و امبر هرد

جانی دپ و امبر هرد در سال ۲۰۱۱ در فیلم «خاطرات عجیب و غریب» The Rum Diary با یکدیگر آشنا شدند. پس از آن که جانی دپ از دوست قدیمی‌اش، وانسا پارادیس، جدا شد؛ آن دو در سال ۲۰۱۴ قرار ملاقات گذاشتن را شروع کردند. آن‌ها در همان سال نامزدی‌شان را اعلام کردند و در سال ۲۰۱۵ در باهاما ازدواج کردند. در ماه می ۲۰۱۶، هرد به طور رسمی از جانی دپ به دلیل آزار کلامی و فیزیکی شکایت کرد و تقاضای طلاق داد. طلاق آن‌ها در ۱۳ ژانویه ۲۰۱۷ نهایی شد و به هرد مبلغ ۷ میلیون دلار رسید که همه آن را به خیریه‌ها برای حمایت از قربانیان خشونت‌های خانوادگی اهدا کرد.

۵ – Ben Stiller و Christine Taylor سال ۲۰۱۷

بن استیلر و تیلر

این دو بازیگر در سال ۱۹۹۹ در جریان یک مجموعه تلویزیونی با یکدیگر دیدار کردند و به سرعت به هم علاقه‌مند شدند. در سال بعد، در ۱۳ می ۲۰۰۰ در کائوآئی (یکی از جزایر هشت‌گانه ایالت هاوایی آمریکا)‌ ازدواج کردند. پس از ۱۷ سال و با وجود داشتن دو فرزند، آن‌ها به آخر رسیده بودند و تصمیم خود را گرفته بودند. با این حال، در ۲۵ می ۲۰۱۷، آن‌ها متاسفانه طلاق خود را اعلام کردند.

۶ – Chris Martin و Gwyneth Paltrow سال ۲۰۱۶

کریس مارتین و گوئینت پالتر

طلاق کریس مارتین و گوئینت پالترو به یک جدایی آگاهانه و مثبت معروف شده است. آن دو پس از ۱۰ سال زندگی مشترک و با وجود داشتن دو فرزند، در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۶ از هم جدا شدند. فاصله و برنامه کاری خسته‌کننده به عنوان عوامل این جدایی یاد شده بودند.

۷ – Kaley Cuoco و Ryan Sweeting سال ۲۰۱۶

کیلی کوئوکو و  رایان سوییتینگ

ستاره سریال «تئوری بیگ بنگ» The Big Bang Theory پس از ۶ ماه قرار عاشقانه در سال ۲۰۱۳ با این تنیس‌باز حرفه‌ای ازدواج کرد. آن‌ها در ۶ می ۲۰۱۶ از هم جدا شدند. کیلی کوئوکو بعدها فاش کرد که رایان سوییتینگ به داروهای مسکن اعتیاد پیدا کرده است و هیچ تلاشی برای هشیار شدن نمی‌کند که این مساله منجر به نابودی پیوند عاطفی بین آن‌ها شده است.

۸ – Drew Barrymore و Will Kopelman سال ۲۰۱۶

درو بریمور

این دو بازیگر در سال ۲۰۱۲ نامزد شدند و ازدواج کردند. آن‌ها دو دختر دارند. در طول این ازدواج، درو بریمور صراحتاً در مورد مبارزه خود با افسردگی پس از زایمان مطالبی را منتشر کرد. طلاق آن‌ها در سال ۲۰۱۵ به طور غیرمنتظره‌ای مطرح شد. بریمور از آن زمان به عنوان “بدترین کابوس” به طلاق خود اشاره کرده ‌است.

۹ – Kris و Caitlyn Jenner سال ۲۰۱۵

کریس و کیتلین جنر

این زوج پس از ازدواج در سال ۱۹۹۱، دو فرزند به هشت فرزند حاصل از ازدواج‌های قبلی‌شان اضافه کردند. آن‌ها در ۱ ژوئن ۲۰۱۳ از هم جدا شدند و طلاق آن‌ها در ۲۳ مارس ۲۰۱۵ به پایان رسید. پس از طلاق کیتلین تغییر جنسی خود را از بروس به کیتلین به صورت عمومی اعلام کرد.

۱۰ – Jennifer Garner و Ben Affleck سال ۲۰۱۵

بن افلک و جنیفر گارنر

بعد از ده سال ازدواج و سه کودک، بن افلک و جنیفر گارنر در نهایت به پایان رابطه‌شان با یکدیگر رسیدند. آن دو در سال ۲۰۰۰ در فیلم «پرل هاربر» Pearl Harbor با یکدیگر ملاقات کردند و در سال ۲۰۰۴ پس از اینکه هر دو از یار قبلی خود جدا شده بودند، رابطه عاشقانه‌ای را با همدیگر آغاز کردند. مراسم ازدواج آن‌ها در سال ۲۰۰۵ در جزایر تورکس و کایکوس برگزار شد. آن‌ها در سال ۲۰۱۵ در بحبوحه شایعات مربوط به رابطه افلک با پرستار بچه این زوج، از هم جدا شدند.

۱۱ – Miranda Lambert و Blake Shelton سال ۲۰۱۵

بلیک شلتون و میراندا لمبرت

آن‌ها در سال ۲۰۰۵ زمانی که یک اجرای دو نفره در یک کنسرت برای تلویزیون موسیقی کانتری داشتند، همدیگر را ملاقات کردند. بلیک شلتون در آن زمان هنوز با همسر اولش، کینت گرنت، زندگی می‌کرد. بلیک شلتون و میراندا لمبرت تا پیش از طلاق شلتون در سال ۲۰۰۶، هیچ قرار ملاقاتی با هم نداشتند. آن‌ها هیچ بچه‌ای نداشتند، اما از ۱۵ حیوان خانگی نجات‌یافته از مرگ نگه‌داری می‌کردند. پس از گذشت ده سال از ازدواج آن‌ها، شایعات خیانت از هر دو طرف شنیده می‌شد. طلاق آن‌ها در سال ۲۰۱۵ به پایان رسید.

۱۲ – Gwen Stefani و Gavin Rossdale سال ۲۰۱۵

گوئن استفانی، گوین رزدیل

یک مسابقه در بهشت راک اند رول برگزار شده بود؛ خواننده اصلی گروه نو داوت، گوئن استفانی، با خواننده اصلی گروه بوش، گوین رزدیل، برای نخستین بار دیدار کرد. درست در سال ۱۹۹۸ زمانی که گروه موسیقی او برای رزدیل نمایان شد. این دو در سال ۲۰۰۲ ازدواج کردند. تا سال ۲۰۱۴، آن‌ها والدین سه پسر بودند. پس از انتشار خبر رابطه رزدیل با پرستار بچه این زوج، همه چیز به هم ریخت و آن‌ها در سال ۲۰۱۵ از هم جدا شدند.

۱۳ – Marc Anthony و Jennifer Lopez سال ۲۰۱۴

مارک آنتونی و جنیفر لوپز

مارک آنتونی و جنیفر لوپز اولین بار در سال ۱۹۹۸ در پشت صحنه برادوی که با درخشش آنتونی همراه بود (The Capeman)، با یکدیگر ملاقات کردند. آن‌ها در پروژه‌های مختلف باهم همکاری می‌کردند، تا این که در سال ۲۰۰۴ آن‌ها قرارهای عاشقانه خود را آغاز کردند. پس از شش ماه قرار گذاشتن، آن دو در یک مراسم در حیاط پشتی خانه لوپز در بورلی هیلز با هم ازدواج کردند. مارک آنتونی و جنیفر لوپز در فیلم «ال کانتانته» El Cantante که در سال ۲۰۰۷ اکران شد، با یکدیگر هم‌بازی شدند. فرزندان دوقلوی آن دو، اِما و ماکسیمیلیان در سال ۲۰۰۸ به دنیا آمدند. آن‌ها در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۴ از هم جدا شدند. لوپز با صراحت در یک مصاحبه با دبلیو در سال ۲۰۱۶ در مورد طلاق صحبت کرد و گفت: ” من خیلی زود فهمیدم که درست نیست … این رویای من نبود که آرزوی آن را داشتم.”

۱۴ – Heidi Klum و Seal سال ۲۰۱۴

هیدی کلوم و سیل

این سوپرمدل و خواننده، در سال ۲۰۰۵ در مکزیک با یکدیگر ازدواج کردند و سالانه عهد خود را در سالگرد ازدواجشان تجدید می‌کردند. ازدواج آن‌ها ده سال به طول انجامید و آن دو صاحب سه فرزند شدند. آن‌ها در سال ۲۰۱۴ از هم جدا شدند، چرا که شایعاتی منتشر شد که سیل تغییر کرده است و توانایی کنترل خشم خودش را ندارد.

۱۵ – Mariah Carey و Nick Cannon سال ۲۰۱۴

ماریا کری نیک کانون

ماریا کری در سال ۲۰۰۸ با نیک کانون آشنا شد و آن‌ها در همان سال در یک مراسم خصوصی در باهاما با یکدیگر ازدواج کردند. فرزندان دوقلو آن‌ها به نام‌های موروکن و مونرو، در ۳۰ آوریل ۲۰۱۱ به دنیا آمدند. با این حال این دو در دسامبر ۲۰۱۴ از همدیگر جدا شدند.

۱۶ – Téa Leoni و David Duchovny سال ۲۰۱۴

دیوید دوکاونی تیا لئونی

این بازیگران در سال ۱۹۹۷ با هم ازدواج کردند و زندگی مشترکشان ۱۷ سال به طول انجامید. در طی این مدت، آن‌ها دو فرزند به نام‌های مادلین و کاید داشتند ولی در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۰۸ از هم جدا شدند، که دقیقاً همان سال دوکاونی به دلیل اعتیاد وارد مرکز بازپروری شد. طلاق آن‌ها در ۱۴ ژوئن ۲۰۱۴ نهایی گردید.

۱۷ – Kim Kardashian و Kris Humphries سال ۲۰۱۳

کیم کاردشیان

ماجرای عاشقانه آن‌ها خرد شد و تقریباً به همان سرعتی که شروع شده ‌بود، از بین رفت. کریس هامفریز پس از هفت ماه دوستی به این ستاره پیشنهاد کرد. تنها ۹۰ روز بعد، آن‌ها ازدواج کردند – ۷۲ روز بعد، آن‌ها با اشاره به تفاوت‌های آشتی‌ناپذیر در آوریل ۲۰۱۳، از هم جدا شدند.

۱۸ – Orlando Bloom و Miranda Kerr سال ۲۰۱۳

اورلاندو بلوم  میراندا کر

اورلاندو بلوم در سال ۲۰۰۹ به میراندا کر پیشنهاد داد و آن‌ها در ۲۲ جولای ۲۰۱۰ ازدواج کردند. در ماه اوت، کر خبر بارداری‌اش را اعلام کرد. در سال ۲۰۱۱، آن‌ها نام پسرشان را فلین گذاشتند. شایعات درباره جدایی این دو از سال ۲۰۱۲ شروع شد و آن‌ها در اکتبر ۲۰۱۳ از هم جدا شدند.

۱۹ – Katie Holmes و Tom Cruise سال ۲۰۱۲

 تام کروز کیت هلمز

این دو نفر واقعا عاشق یکدیگر بودند – به خاطر دارید تام کروز پس از این که کیت هلمز از او پرسید رابطه ما چه طور پیش می‌رود، روی نیمکت اُپرا پرید. بنا بر گزارش‌ها، بسیاری معتقدند که علت این جدایی ارتباط تام کروز با ساینتولوژی است و همچنین به این دلیل که او می‌خواست دخترش سوری، را هم در سن پایین در این سازمان درگیر کند.

۲۰ – Russell Brand و Katy Perry سال ۲۰۱۲

راسل برند، کیتی پری

این موسیقی‌دان آمریکایی در مراسم جوایز موزیک ویدیوی MTV در سال ۲۰۰۹ با کمدین انگلیسی، راسل برند، آشنا شد و آن‌ها در سال ۲۰۱۰ ازدواج کردند. برند پس از گذشت ۱۴ ماه از ازدواجشان، در دسامبر ۲۰۱۱ درخواست طلاق کرد. به گفته پری، این دو از زمانی که او درخواست طلاق کرده ‌است در این باره صحبتی نکرده‌اند.

۲۱ – Elin Nordegren و Tiger Woods سال ۲۰۱۰

تایگر وودز

این قهرمان حرفه‌ای و محبوب گلف امریکایی، تایگر وودز، در سال ۲۰۱۰ (۶ سال پس از ازدواجش با الین نوردگرن)‌ به خیانت خود به همسرش در ملاعام اعتراف کرد بنابراین پس از گذشت کمتر از ۱ سال رابطه آن دو به طور رسمی پایان یافت. او شهرت خود را در دنیای ورزش لکه‌دار کرد و در نهایت مجبور شد ۱۰۰ میلیون دلار به نوردگرن بپردازد.

۲۲ – Robin Wright و Sean Penn سال ۲۰۱۰

رابین رایت و شان پن

رابین رایت و شان پن ۱۴ سال قبل از جدا شدن یعنی در سال ۲۰۱۰ با هم ازدواج کردند. هر چند که روابط آن‌ها در طول سالیان سال بسیار آشفته می‌نمود، طلاق آن‌ها تا حدی تکان‌دهنده بود، همان طور که مثل همیشه به نظر می‌رسید که باز هم آشتی می‌کنند.

۲۳ – Heather Mills و Paul McCartney سال ۲۰۰۸

پل مک‌کارتنی هدر میلز

بعد از ۶ سال ازدواج، پل مک‌کارتنی از هدر میلز جدا شد و مطمئناً این اتفاق زیبا نبود. آن‌ها یک مبارزه بسیار عمومی را در روزنامه‌ها تجربه کردند. میلز با مبلغی در حدود ۴۸.۶ میلیون دلار به همه چیز پایان داد. این مبلغ یک پنجم آن چیزی بود که او درخواست داده بود.

۲۴ – Guy Ritchie و Madonna سال ۲۰۰۸

گای ریچیِ

ملکه پاپ در سال ۲۰۰۰ با گای ریچیِ کارگردان ازدواج کرد. آن‌ها صاحب یک فرزند به نام روکو جان ریچی شدند که در ۱۱ اوت ۲۰۰۰ در لس‌آنجلس متولد شد. آن دو تقریباً ۸ سال بعد از ازدواجشان از هم جدا شدند. مدونا در یک مصاحبه در سال ۲۰۱۲ اعلام کرد “این ازدواج آن چیزی که من فکر می‌کردم باشد، نبود.”

۲۵ – Ryan Phillippe و Reese Witherspoon سال ۲۰۰۷

رایان فیلیپ و ریس ویترسپون

اگر تا به حال فیلم «مقاصد بی‌رحمانه» Cruel Intentions را دیده باشید، متوجه خواهید شد که چرا این طلاق ناگهانی به طور خاص ویرانگر بود. دو عاشق معروف، رایان فیلیپ و ریس ویترسپون در اوایل ۲۰ سالگی‌شان با هم دیدار کردند و کمی بعد از آن ازدواج کردند. آن دو نزدیک به ۸ سال با هم زندگی کردند و پس از آن همدیگر را ترک کردند.

۲۶ – Kid Rock و Pamela Anderson سال ۲۰۰۷

پاملا اندرسون و کید راک

پاملا اندرسون و کید راک یک رابطه ناپایدار را در سال ۲۰۰۱ با هم شروع کردند. اولین دیدار آن‌ها درست زمانی بود که در پشت صحنه یک کنسرت VH1 دیواس با همدیگر ملاقات کردند. آن دو بدون برنامه‌ریزی قبلی و در یک قایق تفریحی در جولای ۲۰۰۶ با هم ازدواج کردند. عروس و داماد هر دو لباس سفید ساده بر تن داشتند. با این حال، تنها ۱۲۲ روز بعد، آن‌ها از هم جدا شدند.

۲۷ – Brad Pitt و Jennifer Aniston سال ۲۰۰۵

 برد پیت  آنیستون

به نظر می‌رسید که این دو واقعاً همه آنچه که می‌خواهند را دارند. آن‌ها دیوانه‌وار عاشق هم بودند، به طور باور نکردنی به عنوان بازیگر نیز موفق بودند و جز لیست زیباترین افراد هالیوود به حساب می‌آمدند. متاسفانه ۵ سال پس از ازدواج در یک مراسم پر زرق و برق در ملیبو، این زوج در سال ۲۰۰۵ از یکدیگر جدا شدند. بنا به گفته‌ها، دلیل این طلاق خیانت برد پیت بود چرا که او به تازگی سر صحنه فیلم‌برداری «آقا و خانم اسمیت»‌ Mr. & Mrs. Smith با آنجلینا جولی آشنا شده بود.

۲۸ – Meg Ryan و Dennis Quaid سال ۲۰۰۱

مگ رایان و دنیس کواید

طلاق مگ رایان و دنیس کواید مانند یک فاجعه واقعی در یک فیلم کمدی رمانتیک در چشم مردم بود. در سال ۲۰۰۰، گزارش‌ها حاکی از آن بودند که رایان با هم‌بازی خود در فیلم «دلیل زندگی» Proof of Life یعنی راسل کرو رابطه داشته است. مگ رایان و دنیس کواید یک پسر دارند، جک که در زمان جدایی آن‌ها ۸ ساله بود.

۲۹ – Tom Cruise و Nicole Kidman سال ۲۰۰۱

نیکول کیدمن و تام کروز

این زوج در سال ۱۹۸۹ سر صحنه فیلم‌برداری فیلم «روزهای تندر» Days of Thunder با هم آشنا شدند. آن‌ها در دسامبر ۱۹۹۰ ازدواج کردند. کیدمن در آن زمان ۲۳ سال داشت و کروز ۲۸ ساله بود. آن‌ها در طول ازدواجشان، در چندین فیلم با هم بازی کردند و دو کودک را هم به فرزندی پذیرفتند. کروز در فوریه ۲۰۱۱ درخواست طلاق داد. به طور گسترده اعتقاد عمومی بر این است که این طلاق، ناشی از فشار کلیسای ساینتولوژی بوده ‌است.
منبع : مجله مد و زیبایی vogue

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید