کمپانی یونیورسال پیکچرز Universal Pictures به تازگی پیش‌نمایش قسمت دوم انیمیشن «زندگی پنهان حیوانات خانگی» The Secret Life of Pets را منتشر کرده است، که موضوع آن توجه به جنبه احساسی این دوستان پشمالوی ماست.
صاحب مکس (با صدای الی کمپر Ellie Kemper) را می‌بینیم که این سگ نژاد تریر، با صدای پتن اسوالت Patton Oswalt، را به خاطر اضطرابی که برای مراقبت از پسر کوچک او دارد، پیش دامپزشک آورده است.
وقتی پسر کوچک خانه، لیام، برای اولین‌بار به پیش‌دبستانی می‌رود، دوست مکس به نام اسنوبال Snowball، که خرگوش سفید کوچکی با صدای کوین هارت Kevin Hart است، به او می‌گوید: “بچه آماده ترک کردن لانه است.” سگ بزرگی به نام روستر، Rooster با صدای هریسون فورد Harrison Ford در اولین حضور خود در دنیای انیمیشن، مکس را متقاعد می‌کند که با ترس‌هایش روبه‌رو شود. “اولین قدم برای نترسیدن، این است که نشان بدهی از چیزی نمی‌ترسی.”


لیک بل Lake Bell و جنی اسلیت Jenny Slate بار دیگر در این فیلم شخصیت گربه کلويی و سگ نژاد پامرانین، گیدت، را صداگذاری کرده‌اند. تیفانی هدیش Tiffany Haddish نیز دیزی، سگ نژاد شیتزو، و اسوالت نیز شخصیت مکس را به جای لوئی سی.کی. Louis C.K. صداگذاری کرده است. کریس رناد Chris Renaud کارگردانی و بریان لینچ Brian Lynch نویسندگی «زندگی پنهان حیوانات خانگی ۲» را به عهده داشته‌اند.
«زندگی پنهان حیوانات خانگی ۲»، در ادامه داستان فیلم اول آن، که در سال ۲۰۱۶ موفق شد به فروشی بیش از ۸۷۵ میلیون دلار برسد، در هفتم ماه جولای در سینماها اکران خواهد شد.
این مطلب از نوشته دیو مکنری Dave Mcnary در سایت ورایتی Variety گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید