ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

مدرسه قهرمانانه من - فصل ۳ قسمت ۸
مدرسه قهرمانانه من - فصل ۳ قسمت ۸
2018 HD 24 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای سنین بالای 15 سال

درباره سریال مدرسه قهرمانانه من

مدرسه قهرمانانه من سریال انیمه‌ای اکشن و کمدی محصول استودیوی بونز ژاپن است که پخش آن از سال ۲۰۱۶ در شبکه‌های مختلف تلویزیون این کشور آغاز شده ‌و بازیگرانی چون دایکی یاماشیتا، جاستین براینر، نوبوهیکو اوکاموتو، کلیفورد چاپلین، کایتو ایشیکاوا، جی. مایکل تیتوم، لوسی کریستین و آیانی ساکور در این مجموعه به صداپیشگی پرداخته‌اند.

انیمه مدرسه قهرمانانه من براساس یک مانگای ژاپنی پرطرفدار به همین نام ساخته شده که در سال ۲۰۱۵، جایزه سالانه مانگا تایشو را از آن خود کرد.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان سریال مدرسه قهرمانانه من را با دوبله فارسی اختصاصی و یا زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی تماشا کنید.

داستان قسمت

 تودوروکی، کیریشیما و میدوریا تصمیم می‌گیرند که به دنبال باکوگو بروند، اما نماینده کلاس جلوی آنها را می‌گیرد. از سوی دیگر، شیگاراکی به باکوگو پیشنهاد می‌دهد که...


تصاویر

دیگر قسمت های این سریال:

همچنین تماشا کنید