ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

وقت ماجراجویی - فصل ۴ قسمت ۱۲
2012 HD 11 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای همه سنین

درباره سریال وقت ماجراجویی

وقت ماجراجویی سریالی انیمیشن، اکشن و ماجرایی محصول کشور آمریکا است که طی سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ از شبکه کارتون نت‌ورک پخش شده است. پندلتن وارد نویسنده و انیماتور آمریکایی، خالق این سریال است و بازیگرانی چون جرمی شادا، جان دیماجیو، تام کنی، هایدن والش، الیویا اولسون و کنت آزبورن در آن به صداپیشگی پرداخته‌اند.

سریال وقت ماجراجویی تاکنون جوایز متعددی را بدست آورده‌ که از میان آنها می‌توان به جایزه موفقیت در عرصه انیمیشن‌سازی اشاره کرد که در مراسم امی ساعات پربیننده سال ۲۰۱۸ به این سریال اهدا شده‌است.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان سریال وقت ماجراجویی را با دوبله فارسی اختصاصی و زبان اصلی تماشا همراه با زیرنویس انگلیسی کنید.

داستان قسمت

شاهزاده فضای موج‌دار شروع به نوشتن کتابی می‌کند که موضوع آن گیر انداختن مردها است. او سپس برای گول زدن فین، تغییر قیافه می‌دهد و خود را به عنوان منشی فین و جیک معرفی می‌کند و...


تصاویر