ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

هواپیماها: آتش و نجات
2014 HD 84 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای همه سنین

درباره فیلم هواپیماها: آتش و نجات
هواپیماها: آتش و نجات، انیمیشنی ماجرایی و کمدی، محصول سال ۲۰۱۴ کشور آمریکا است. کارگردانی این انیمیشن بر عهده بابز گاناوی بوده و بازیگرانی چون دین کوک، جولی بوون، اد هریس، وس استودی، رجینا کینگ، تری هچر، هال هالبروک و استیسی کیچ در آن به صداپیشگی پرداخته‌اند.

 

انیمیشن هواپیماها: آتش و نجات که محصول مشترک کمپانی والت دیزنی پیکچرز و استودیوی دیزنی‌تون به حساب می‌آید، با بودجه ۵۰ میلیون دلاری ساخته ‌شده و در گیشه سینماهای سرتاسر جهان به‌ فروش ۱۵۱.۴ میلیون دلاری رسیده‌است.

 

این انیمیشن که دنباله انیمیشن سینمایی هواپیماها و اسپین‌‎آف فرنچایز ماشین‌هامحسوب می‌شود، در جشنواره‌های مختلف نامزد دریافت جوایز متعددی شده که از میان آنها می‌توان به نامزدی دریافت دو جایزه در چهل و دومین دوره جشنواره آنی و نامزدی دریافت یک جایزه در جشنواره آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا ۲۰۱۴ اشاره کرد.

 

شما می‌توانید به انتخاب خودتان فیلم هواپیماها: آتش و نجات را با دوبله فارسی و یا زبان اصلی تماشا کنید.

 

داستان فیلم هواپیماها: آتش و نجات
هنگامیکه داستی به آسیب‌دیدگی موتور خودش پی می‌برد و فکر می‌کند که دیگر قادر به مسابقه دادن نخواهد بود، تصمیم می‌گیرد که به واحد حریق و نجات جنگل ملحق شود تا به عنوان هواپیمای اطفای حریق انجام وظیفه کند و...


تصاویر

همچنین تماشا کنید