ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد


درباره سریال کنستانتین: شهر شیاطین
کنستانتین: شهر شیاطین، مجموعه انیمه‌ای فانتزی و ترسناک، محصول کشور آمریکا است که طی سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ از شبکه سی‌دابلیو پخش شده و بازیگرانی چون مت رایان، دامیان اوهار، لورا بیلی، امیلی اوبرایان، رابین اتکین داونز، ریچل کیمسی، جیم میسکیمن و کوین مایکل ریچاردسون در آن به صداپیشگی پرداخته‌اند.

 

سریال کنستانتین: شهر شیاطین که محصول مشترک کمپانی‌های دی‌سی اینترتینمنت، دی‌سی کامیکس و وارنر برادرز انیمیشن به حساب می‌آید، بر اساس ماجراهای شخصیت‌های کتاب‌های مصور دی‌سی ساخته شده‌ و اسپین‌آف فیلم انیمیشنی لیگ عدالت تاریک محسوب می‌شود.

 

سریال کنستانتین: شهر شیاطین با اقتباس از رمان گرافیکی هل‌بلیزر: همه موتورهای او، به قلم مایک کری و لئوناردو مانکو ساخته شده‌است.

 

شما می‌توانید به انتخاب خودتان سریال کنستانتین: شهر شیاطین را با زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی و یا انگلیسی تماشا کنید.

 

داستان سریال کنستانتین: شهر شیاطین
یک دهه پس از وقوع اشتباهی ناگوار، جان کنستانتین (متخصص پدیده‌های ماوراء طبیعه) تلاش می‌کند که دختر مردی خانواده‌دوست به نام چز چندلر را از شر روحی اهریمنی برهاند و...

 


تصاویر

همچنین تماشا کنید